Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese kop en schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Kardinaal met duif
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat

Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 27 - 29 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 13,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cloisonné dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Resultaat: 350 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.

15-Delig Japans Satsuma theeservies
Resultaat: 475 EUR

15-Delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met figuren/goud decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker/melk set, twaalf kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - ...

Friese staartklok
Startprijs 170 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Lot Chinees Capucijner porselein
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. Twee koppen minimale chip, rest goed. Afmeting: 4 - Ø 12 cm. In goede staat.

Antieke jaarpendule onder stolp
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.

Japanse dekselpot
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Chinese chocoladekoppen
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.