Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.
Antiek Engels plated cabaret. Victoriaans. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...
Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een fijne band voorzien van een grote langwerpige kop in het midden bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Om deze diamanten zit een rand met...
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Collier van zoetwaterparels, witte zoetwaterparels, ø10mm, met om en om een multicolour zoetwaterparel, ø 5 mm. In het midden van het collier zit een grote grillig gevormde barokparel, lengte 37mm, m...
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat