Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 30 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

Drie beursjes met beugel
Startprijs 60 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Zilveren kluwenmandje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Vroeg zilveren kluwenmandje, 833/000, Empire, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van diverse reparaties. MT.: C. van Basten, Utrecht jl.:H:1817. ø8x5cm. ca 50 gram. In redelijk goede staat

Twee zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

835/000 Zilveren lepel met initialen, steel met parelrand. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno 1899. Afmeting: L 21 cm. En een 18e eeuwse zilveren lepel. Stadskeur Antwerpen Mr. Jan Baptist de Keys...

Zilveren peperstrooier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier, 925/000, achtkantig, versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een bolle strooidop. MT.:H.P, Birmingham. jl.:t:1893. Dop iets gedeukt, verder in goede sta...

Kristallen scheepskaraf met zilveren label
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen scheepskaraf op grote platte bodemvoet. Met geslepen stop en ingesloten luchtbel. Met 925/000 zilveren label aan ketting met opschrift 'Cognac'. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat...

Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Ronde zilveren mand
Resultaat: 180 EUR

Zilveren schaal, 900/000, met gezaagd biedermeier patroon, een omgeslagen rand met volutenrand. Geplaatst 3 voluut gevormde poten. 180 gram ø18x8cm. In goede staat

Japans/Chinees zilveren luciferhouder
Resultaat: 80 EUR

Aziatische zilveren luciferdooshouder in de vorm van een tafeltje, voorzien van 4 gebogen poten en een blad met florale bewerking en een verguld teken. 4x6x4cm. ca 72 gram. In goede staat

Grote flacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.

Zilveren spiegel
Startprijs 100 EUR

Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...

Zes messen + twee kaasschaven
Startprijs 70 EUR

Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.

Mahonie pronk vertico
Startprijs 600 EUR

Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.

Trumeau met marmeren blad
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Biedermeier kast, 1860
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.

Lot zilver (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot zilver met een tas met zilveren beugel, zes koffielepels, klein melkkannetje, suikerlepel met munten, een klein rond bewerkt doosje, een kristallen schaal met zilveren beugel, een kandelaar op ron...

Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 90 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, een paar oorknoppen met een ronde kast bezet met een zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen met drie kleuren goud, rood/wit/geel, voorzien van een klein singlecu...

Russische zilveren kom
Resultaat: 250 EUR

Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.

Parelcollier met gouden slot met diamant
Startprijs 375 EUR

Collier van parels met geelgouden sluiting, 750/000, met diamant en peridot. Collier met 2 rijen verlopende cultive parels, ø6-9mm, bevestigd aan een geelgouden rechthoekige sluiting, met zilveren blo...

Witgouden oorclips met diamant en parels
Startprijs 850 EUR

Bijzondere witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn ...