Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Vroeg zilveren kluwenmandje, 833/000, Empire, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van diverse reparaties. MT.: C. van Basten, Utrecht jl.:H:1817. ø8x5cm. ca 50 gram. In redelijk goede staat
835/000 Zilveren lepel met initialen, steel met parelrand. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno 1899. Afmeting: L 21 cm. En een 18e eeuwse zilveren lepel. Stadskeur Antwerpen Mr. Jan Baptist de Keys...
Zilveren strooier, 925/000, achtkantig, versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een bolle strooidop. MT.:H.P, Birmingham. jl.:t:1893. Dop iets gedeukt, verder in goede sta...
Geslepen kristallen scheepskaraf op grote platte bodemvoet. Met geslepen stop en ingesloten luchtbel. Met 925/000 zilveren label aan ketting met opschrift 'Cognac'. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat...
Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 900/000, met gezaagd biedermeier patroon, een omgeslagen rand met volutenrand. Geplaatst 3 voluut gevormde poten. 180 gram ø18x8cm. In goede staat
Aziatische zilveren luciferdooshouder in de vorm van een tafeltje, voorzien van 4 gebogen poten en een blad met florale bewerking en een verguld teken. 4x6x4cm. ca 72 gram. In goede staat
Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.
Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...
Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.
Lot zilver met een tas met zilveren beugel, zes koffielepels, klein melkkannetje, suikerlepel met munten, een klein rond bewerkt doosje, een kristallen schaal met zilveren beugel, een kandelaar op ron...
Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, een paar oorknoppen met een ronde kast bezet met een zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen met drie kleuren goud, rood/wit/geel, voorzien van een klein singlecu...
Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.
Collier van parels met geelgouden sluiting, 750/000, met diamant en peridot. Collier met 2 rijen verlopende cultive parels, ø6-9mm, bevestigd aan een geelgouden rechthoekige sluiting, met zilveren blo...
Bijzondere witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn ...