Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.