Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ronde kop bezet met een rond gefacetteerde carneool, ø 15 mm. ø 57. ca 5,5 gram. Steen iets beschadigd, verder in goede staat

Ebel sport classic horloge
Resultaat: 110 EUR

Ebel dameshorloge, Sport Classic, staal met goud en voorzien van een staal met gouden band. Het horloge heeft een goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. 19cm. Duidelijke gebruikssporen en een k...

Gouden broche met amethist
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met amethist. Smalle broche met in het midden een rechthoekig gefacetteerde amethist, 12x8mm. lengte 61 mm. ca 5,0 gram. In goede staat

Gouden ring met aquamarijn
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met een grote chaton bezet met een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 11,5mm. ø49 ca 3,2 gram. In goede staat

Witgouden collier en hanger met jade
Resultaat: 275 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met jade, robijn en diamant. Grote ronde hanger met een discusvormige gesneden jade, ø 17,5 mm. Daaromheen een opengewerkte rand bezet met robijnen en diamant, door middel v...

Gouden hanger met bloedkoraal camee
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden hanger, 585/0000, met gesneden bloedkoraal. Opengewerkte ovale hanger versierd met graveerwerk, in het midden voorzien van een ovaal gesneden bloedkoraal met vrouwfiguur. 36x22mm, inclusief...

Gouden ring met limoges
Resultaat: 180 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met limoges. Ring met een grote ovale kop voorzien van een ovale limoges met vrouwfiguur. Met daaromheen een brede rand versierd met floraal graveerwerk. Grootte kop 26...

Barnsteen ring en hanger
Resultaat: 80 EUR

Zilveren ring en hanger, 800/000, met barnsteen. Een ring met een ruitvormig geslepen opake barnsteen, 25x30mm. ø59. En een rond element met florale bewerking voorzien van een barnsteen. grootte 36x40...

Gouden granaatring
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een ronde opengewerkte zetkast versierd met draad, bezet met een rond gefacetteerde granaat. ø kop 15 mm. ø55. ca3,9 gram. In zeer goede staat

German Grobe, Platbodem in de branding
Resultaat: 1.000 EUR

German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier
Resultaat: 850 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.

Pierre Alechinsky, Espionne
Resultaat: 425 EUR

Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Rida, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 70 EUR

Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Miniatuurportret
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen bij volle maan
Resultaat: 225 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Resultaat: 275 EUR

Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

2x A. Wapenaar, Figuren voorstellingen
Resultaat: 180 EUR

Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg
Resultaat: 180 EUR

Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken
Resultaat: 110 EUR

Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...

Piet Cottaar, Stilleven
Resultaat: 190 EUR

Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Driemaster op volle zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Driemaster op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Vivari Ferenc, Boerin bij boerderij en fruitboom
Resultaat: 80 EUR

Vivari Ferenc. Hongaarse School. Circa 1920. Boerin bij boerderij en fruitboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Waterman, Bosgezicht met boswerkers
Resultaat: 70 EUR

Waterman. Circa 1930. Bosgezicht met boswerkers en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerin bij boerderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Boerin bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met platbodems
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met platbodems. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

V de Wal, Platbodems in Hollandse haven
Resultaat: 90 EUR

V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Twee bronzen empire-stijl kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtsnijwerk
Resultaat: 130 EUR

Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.

Zeven antieke Nishapur olielampen
Resultaat: 225 EUR

Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot antieke terracotta figuren (9x)
Resultaat: 250 EUR

Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

2x Iraanse Nishapur potten
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.

Vier antieke knotsuiteinden t.b.v. slagwapen
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot Iraans Nishapur glaswerk
Resultaat: 170 EUR

Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot Iraans Nishapur glaswerk
Resultaat: 170 EUR

Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur bronzen knots of flacon
Resultaat: 100 EUR

Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.

Zes Nishapur ornamenten
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.

Lot tin (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot oud/antiek tin. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: zoutstrooiers, brandewijnkom, schalen, maat. Afmeting: 7 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen Charles Dix kandelaren
Resultaat: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Divers antiek koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.

Twee bellen
Resultaat: 70 EUR

Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.

Bronzen Art Deco Heilig kruis, 1930
Resultaat: 140 EUR

Bronzen Art Deco, Amsterdamse School-stijl Heilig kruis met coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Hollandse theestoof, 1850
Resultaat: 90 EUR

Hollandse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 41 x Ø 35 cm. In goede staat.

Hollandse theestoof, 1800
Resultaat: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Verzameling Duits Not-Geld 1914-1924
Resultaat: 140 EUR

Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.

Antieke Chinese terracotta kruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese paraplubak
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen paraplubak met kraanvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Reclame borstbeeld City Sport
Resultaat: 100 EUR

50-er Jaren reclame borstbeeld met polychromie. City Sport, met lederen vliegeniersmuts. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Twee design stalampen
Resultaat: 130 EUR

Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.

Antieke Franse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.

Vijf oude lijsten
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.

Antiek keramieken dienblad
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Twee kandelaren met onyx
Resultaat: 225 EUR

Twee vergulde Jugendstil kaarskandelaren met onyx. 4-Lichts. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Opgezette wildzwijn kop
Resultaat: 225 EUR

Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.

Lot medailles
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oude medailles. Europa. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 130 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 51 cm. In goede staat.

Drie Duitse porseleine poppen + theemuts
Resultaat: 100 EUR

Drie Duitse porseleinen poppen/speelgoed. Circa 1900 - 1930. Onder andere; porseleinen poppenbuste S.L. nummers. Porseleinen poppenbuste ongemerkt. Klein poppetje, nr. 36-11. En een theemuts met buste...

5x Locs (o.a. Fleischmann)
Resultaat: 130 EUR

Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.

Lot Piko loc's en wagons
Resultaat: 110 EUR

Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...

Amsterdamse Warmink staande klok
Resultaat: 375 EUR

Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met originele beschildering en vergulding. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Junghans koekoeksklok, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Junghans koekoeksklok. Circa 1920. Afmeting: 45 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.

Antieke vrijslinger, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok uurwerk
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 74 x 36 x 27 cm.

Vergulde Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antiek vergulde Franse Louis Philippe romantische pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1860. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en slagwerk op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Twee regulateur klokken
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten regulateurklokken. Onder andere; Gustav Becker. Circa 1900. Afmeting: 90 - 100 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.

Eiken secretaire, 1840
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.

Franse etagere, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.

Antieke kussenkast, 1880
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...

Eiken barok commode
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.

Engelse-stijl lectuurhouder
Resultaat: 90 EUR

Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Halspiegel met console, 1890
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.

Ovale mahonie tafel
Resultaat: 150 EUR

Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 225 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Hollands secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 400 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.

Hutkoffer
Resultaat: 25 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met intarsia
Resultaat: 100 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 240 x 154 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot Perzisch kleed met floraal decor. Steenrood/zwart/creme. Afmeting: 240 x 154 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur, Henri Laurens
Resultaat: 3.250 EUR

Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Balinees snijwerk
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.

Majolica buste
Resultaat: 160 EUR

Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 160 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Diverse figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.