Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Chinees porseleinen schaal met floraal decor, front + verso. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha/zotjes/hert/goud in interieur decor. Verso paars glazuur. Beide borden haarlijn. Afmeting: 7 22 - 24,5 cm. In redelijk/goede s...
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 10 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met schakels voorzien van letters. Voorzien van een bakslot. Gemerkt Chrome hearts, 2001-925. Breedte 23 mm. lengte 21 cm. totaal ca 126 gram. In goede staat
Antieke Chinese theedoos met parelmoer belijmd. Theecompartiment + theekop + deksel. Chip. Afmeting: 13,5 x 24 x 14,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Landschap met boerderijen en ganzenhoedster. H 55 x B 100 cm. Enkele beschadigingen. Olieverf op linnen. In redelijke staat.
Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met hoogwaardigheidsbekleder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 42,5 cm. In goede staat.
van Dulmen Krumpelman. 1887 - 1987. Heide of duingezicht. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Zware witgouden ring, 750/000, met een tourmalijn en diamant. Een prachtige strakke ring met een in peervorm gefacetteerde tourmalijn, 9 mm., met een mooie donkergroene kleur, en diverse briljant gesl...
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat
Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van goud op snee. Versierd met gecontourneerde zilveren hoekstukken, sloten en elementen met draagogen en ketting. Alle...
Grote Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 43,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge met ketting, 585/000. Zakhorloge met beschermdeksel, voorzien van guilloche bewerking. Voorzien van een witte emaille wijzerplaat met cijfers, gemerkt: Systeme Glashütte. ca 69 ...
Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, mechanisch, voorzien van een vierkante kast met floraal gevormde zijstukken bevestigd aan een slangenarmband. Het horloge is voorzien van een goudkleurige wijzerplaat...
Chinees porseleinen tazza met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/fruit decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
André Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht met zonnestralen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x 145 cm. In goede staat.
Antieke Franse19e rozenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...
Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden voorzien van een cabouchon geslepen witte opaal met een rand met 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,80 ct....
Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met neanderende omranding en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met roze strik. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ruiter/figuur in rivier decor + goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Bolle slavenband met scharnier en bakslot aan de bovenzijde voorzien van briljant geslepen diamanten. Breedte 4,5mm. totaal ca 0,65 ct. ø 59x51mm. ca 14,6 ...
Royale geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een gevlochten bewerkte kop bezet met 4 rond geslepen smaragden en 3 briljant geslepen diamanten in een rij met chatons. Grootte kop 2...
Witgouden rozethanger, 585/000, met diamant. Rozethanger bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct, SI/P-TW. 9x14mm. ca 1,0 gram. Met certificaat, in zeer goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met Chinese goden en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse of Franse fayence portre montre in de vorm van een staande klok. Neo renaissance. Circa 1880. Met zakhorloge uurwerk. Niet getest. Onbeschadigd. Afmeting: H 44 cm. In goede st...
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.