Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos in hartvorm. Met karper decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x 10,5 x 11 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 1790
Startprijs 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.

Boeddha op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Resultaat: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

Gouden slavenband met diamant
Resultaat: 800 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Bolle slavenband met scharnier en bakslot aan de bovenzijde voorzien van briljant geslepen diamanten. Breedte 4,5mm. totaal ca 0,65 ct. ø 59x51mm. ca 14,6 ...

Bronzen sculptuur
Startprijs 150 EUR

Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...

Jugendstil karaf
Startprijs 130 EUR

La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Willem de Klerk, Panoramisch landschap
Resultaat: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, de Peel
Startprijs 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Twee Japanse figuren
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Chinese celadon vaas H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vijf Familie Rose borden Ø
Startprijs 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 50 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Twee Chinese Sung kommen Ø 11 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten
Resultaat: 325 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kandelaar montuur, H 25 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.