Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen theekan
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.

Lot tegels (20x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Vijf Familie Rose borden Ø
Startprijs 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Majolica beeld, Vrouw met waterkruik
Resultaat: 110 EUR

Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.

Velsen vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR

Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos in hartvorm. Met karper decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x 10,5 x 11 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk profecioneel gerestaureed haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Ming kom Ø 20,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.

Zeldzame vitrinekast met marqueterie
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Drie pistolen + donderbus
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.