Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beschilderde zuil 2410
Beschilderde zuil

Resultaat:

90 EUR

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1175
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR
Majolica bloempot Ø 29 cm. 6022
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Geelgouden streekhanger/ broche 557
Geelgouden streekhanger/ broche

Resultaat:

110 EUR

Pidoux, Man met snor en oorring 1192
Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese Doucai kom 7345
Chinese Doucai kom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Antiek Duits speelgoed 3008
2x Antiek Duits speelgoed

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
M. Wyckaert, Abstracte compositie 1209
M. Wyckaert, Abstracte compositie

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Piet Cottaar, Stilleven 1226
Piet Cottaar, Stilleven

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zeldzame drie-delige KPM theeset 6039
Zeldzame drie-delige KPM theeset

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
5x Locs (o.a. Fleischmann) 3025
5x Locs (o.a. Fleischmann)

Resultaat:

130 EUR

Witgouden oorhangers met diamant 574
Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1243
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

90 EUR

Twee Familie Rose koppen 7362
Twee Familie Rose koppen
Startprijs 180 EUR
Daniel Bekking, Fratellini's 1256
Daniel Bekking, Fratellini's
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Schwarzwalder pendule 3504
Schwarzwalder pendule

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm. 6056
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3521
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

90 EUR

Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen 1260
Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen
Startprijs 200 EUR