Drie delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x Imari schotel, 18e eeuw, granaatappel/goud decor, randschade. 1x Queng Lung-stijl bord, 19e eeuw, goed. 1x Kang Xi-stijl bord, 19e eeuw, chip. ...
Grote iriserende glazen tafellamp met messing . Violet-rood. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met nefriet. Armband met 5 ovale schakels met een getorste bewerking en bezet met een ovaal cabouchon geslepen nefrietsteen. breedte armband 14 mm. lengte 17 cm. ca 20,7 g...
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, met gecontourneerd gezaagd blad voorzien van agaten heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:g:1866. 24,5cm. ca 66 gram. In goede staat
Chinese Yixing trekpot met kersenbloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.
Antieke, zeldzame briefopener. Messing. Circa 1900. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Twee antieke 835/000 zilveren roomlepels met geschulpte bakken en gedreven afbeeldingen van molen met zwanen. Haakstelen met platte cartouch wapenschildjes. Eén keer bekroond met zittende putti en één...
19e Eeuwse Japanse Satsuma bloempot met vergulde messing monturen. Figuren/draken decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 35 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk fotoalbum met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In matige staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met rondom figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Eén vaas randschade. Afmeting: H 23 cm.
Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovale hanger voorzien van een opengewerkte rand uit draad, bezet met een fraai gesneden schelpcamee. 38x23mm, inclusief oog. ca 5,4 gram. in goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges emaille. Ovale hanger met een 2 getorste randen voorzien van een schilderemaille voorstelling van een vrouwenhoofd. 20x37mm, inclusief oog. ca 5,1 gram. In goed...
Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat
Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met Foo-honden in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bolvaas in Song. Rood-groen glazuur. Afmeting: H 8,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/bloem decor. Twee gelijmd, alle borden haarlijn, beschadigd. Afmeting: Ø 16,6 - 22 cm. In matig/redelijke staat.
C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
Johannes Huygens. 1833 - 1910. Gezicht op Katwijk, met bomschuiten en figuren. Olieverf op (karton) paneel. Restauraties. Afmeting: H 27 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met blauwe draak en rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met roggehuid-achtig glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Duitse Dresden porseleinen Foo-hond met gouden halsband. Genummerd C.62671. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 31 x 17 cm. In goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Brede geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 bolle banden waarvan de middelste bezet is met diverse briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,50 ct. Breedte ring 13mm. ca 8,7 gram. In goede ...
Gouden armband, 585/000, fantasie model met ankerketting en oogjesschakel. Versierd met een geelgouden hartelement en 2 witgouden koffieboon elementen. breedte 8-16mm. lengte 19 cm. ca 13,2 gram. In g...
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zware witgouden ring, 750/000, met een tourmalijn en diamant. Een prachtige strakke ring met een in peervorm gefacetteerde tourmalijn, 9 mm., met een mooie donkergroene kleur, en diverse briljant gesl...
Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse-stijl. Met landschap/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met landschap/pagode decor. Afmeting: H 41 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaap-ogen. Nr. 390. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Circa 1920. Nr. 342.0. Lichaam in verhouding te groot voor hoofd. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese theepot met Familie Rose decor. Afmeting: 15 x 15,5 x 11 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Imari chocolade kop + schotels met landschap/floraal/goud decor. 18e Eeuw. Eén kop goed, één kop chips, één kop haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 9 -Ø 15 cm. In redelijke sta...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse of Franse fayence portre montre in de vorm van een staande klok. Neo renaissance. Circa 1880. Met zakhorloge uurwerk. Niet getest. Onbeschadigd. Afmeting: H 44 cm. In goede st...
Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Zilveren armband en ring, 925/000, met kleurstenen. Brede zilveren armband in 3 rijen met banen met kleurstenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 11,5mm, lengte 19,5 cm. En een ring met een...
Brede zilveren slavenband, 925/000, voorzien van graveerwerk met krullen en floraal decor. De bolle slavenband heeft een getrembleerde rand en is voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 25 mm...
Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
J. Scholten van Heek. Enschede. Circa 1900. Vaas met bloemen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal/eenden in coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma pronkvaas met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Wortelnoten hangvitrine vol met 25 stuks Goebel borden en 5x Goebel Engels. 20e Eeuw. Afmeting kastje: H 73 x B 69 x D 20 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Goebel. Bestaande uit: Maria met kindje Jezus. Non, gesigneerd Krobek 1967. Limoges ei. Wijwaterbak. Los bordje en een kalender bord (= 62 x 26 cm.). In goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Che Guevara. Lithografie. Afmeting: H 89 x B 59 cm. Litho op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...
Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.
Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.