Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden, versierd met o.a. met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 367 gram. In goede st...
Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...
Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met blauw saffier. Oorstekers met 3 rijen bezet met elk 5 rond gefacetteerde blauw saffieren. Grootte 8,5x14mm. De oorstekers zijn voorzien van een steker en clip. ca 3...
Geelgouden koordarmband, 585/000, ø 4mm. lengte 19,5cm,ca 5,6 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat