Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.