Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig model voorzien van o.a, gezaagd spijlendecor met parelrand. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Zilverfabriek begeer, Voorschoten. 32x21x11cm. ca 50...
Twee kristallen potten, beiden voorzien van slijpwerk met deksel en onderschotel met accoladevormige rand. Het deksel voorzien van een zilveren knop. hoogte 16-18cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gestoken Indonesische stoel met rotan vlechtwerk. Totaal gestoken met ranken/figuren decor. Afmeting: 113 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden versierd met o.a. spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 362 gram. In goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.