Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR

Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 120 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.

Duits Rosenthal servies
Resultaat: 180 EUR

Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...

Meissen theekan
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot tegels (20x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Majolica beeld, Vrouw met waterkruik
Resultaat: 110 EUR

Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.

Velsen vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR

Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Glanzen pelikaan
Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vier delen oud glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 225 EUR

Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1930
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Albasten beeld, Vrouw met kind
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.

Twee Japanse figuren
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 150 EUR

Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Boeddha op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 140 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch bidkleed, 63 x 200 cm.
Startprijs 30 EUR

Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.

Twee Kelim kleden
Startprijs 100 EUR

Twee Oosterse Kelim kleden. Rood + aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 156 x 111 cm./167 x 114 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken bijbelkist
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Grote Engelse mahonie spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1880
Startprijs 240 EUR

Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Circa 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.

Antiek kinderspeelgoed buffetkastje
Resultaat: 140 EUR

Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Originele Staphorster hangvitrine
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Franse buffetkast
Startprijs 250 EUR

Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................

Twee Indonesische kamferkisten
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.

Eiken nachtkast, 1800
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.

Chinese blauwe schotel met draken Ø 22,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Febernes + Knaake, Violen + landschap
Resultaat: 40 EUR

Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

Anticurius van Loevestein, De doot van het eewigh edict
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.

J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 100 EUR

J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Zeldzame vitrinekast met marqueterie
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese Kanton vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.

Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people'
Startprijs 200 EUR

Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.

Tomagniwi, Zelfportret + brief
Startprijs 150 EUR

Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

Drie pistolen + donderbus
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.