Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Set gemberpotten 5541
Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Witgouden oorhangers met diamant 574
Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht 1107
Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht

Resultaat:

300 EUR

Twee tegeltableau's 6005
Twee tegeltableau's
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge 591
Gouden zakhorloge

Resultaat:

170 EUR

Majolica bloempot Ø 29 cm. 6022
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR
Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm. 7464
Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Walter Heimig, Der Trinker 1124
Walter Heimig, Der Trinker

Resultaat:

350 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3538
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
Chinese schaal 7477
Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zeldzame drie-delige KPM theeset 6039
Zeldzame drie-delige KPM theeset

Resultaat:

500 EUR

Drie-delig Frans klokkenstel 3555
Drie-delig Frans klokkenstel
Startprijs 200 EUR
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities 1141
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok 3568
Friese staartklok
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm. 6056
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7494
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tableau met 41 tegels 6073
Tableau met 41 tegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke jaarpendule onder stolp 3572
Antieke jaarpendule onder stolp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860 7511
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

Resultaat:

1.100 EUR