Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren jardiniere in barok-stijl
Startprijs 90 EUR

Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.

Twee bronzen penkandelaren
Resultaat: 120 EUR

Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 50 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Vier delen oud glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

3 Bestekdelen met zilver
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...

Glanzen pelikaan
Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Gouden armband met diamanten slot
Startprijs 2.300 EUR

Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...

2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken
Resultaat: 110 EUR

Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...

Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij
Resultaat: 700 EUR

Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.

Jo Hacker, Oude man op stoel
Startprijs 100 EUR

Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Resultaat: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

Velsen vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR

Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.

Jugendstil karaf
Startprijs 130 EUR

La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

A.P.J. Martineau, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.

Cor Schaap, Bomschuit op strand bij Katwijk
Startprijs 180 EUR

Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Majolica beeld, Vrouw met waterkruik
Resultaat: 110 EUR

Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Witgouden choker met parel en zirconia
Resultaat: 400 EUR

Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...

Gouden hanger limoges
Startprijs 325 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...

Lot tegels (20x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Choker en oorhangers met diamant & saffier
Startprijs 9.000 EUR

Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...

Meissen theekan
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret 17e eeuwse heer
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 100 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Duits Rosenthal servies
Resultaat: 180 EUR

Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...

Bloedkoralen armband met goud
Startprijs 260 EUR

Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...

Witgouden Rolex horloge
Startprijs 2.400 EUR

Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...

H. Koolen, Modern stilleven
Startprijs 150 EUR

H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Witgouden Delray horloge
Startprijs 600 EUR

Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...

Twee Jugendstil vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 120 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR

Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

Tomagniwi, Zelfportret + brief
Startprijs 150 EUR

Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people'
Startprijs 200 EUR

Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.

Vier beschilderde dienbladen
Startprijs 80 EUR

Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.

Verzameling kannen/bierpullen
Startprijs 40 EUR

Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.

Zwart porseleinen trekpot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Startprijs 50 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.

J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 100 EUR

J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Anticurius van Loevestein, De doot van het eewigh edict
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Ming figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Febernes + Knaake, Violen + landschap
Resultaat: 40 EUR

Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese borden
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 200 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...

Chinese rode vaas, H 38,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Armand Marseille pop, 1920
Startprijs 170 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 19,2 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Piko loc's en wagons
Resultaat: 110 EUR

Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...

Antieke porseleinen klok, 1890
Startprijs 650 EUR

Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...

Chinese diepe schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleien boek
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 100 EUR

Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Vijf Japanse theekommen
Resultaat: 60 EUR

Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1910
Startprijs 90 EUR

Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Junghans kalenderklok, 1900
Resultaat: 190 EUR

Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee regulateur uurwerken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse tafelklok, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.

Mini reiswekker
Startprijs 140 EUR

Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame vitrinekast met marqueterie
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor. 18e Eeuw. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden chips. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.

2x Antiek Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Chinese Ming kom Ø 20,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk profecioneel gerestaureed haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos in hartvorm. Met karper decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x 10,5 x 11 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vijf Familie Rose borden Ø
Startprijs 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.

Twee Chinese Sung kommen Ø 11 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten
Resultaat: 325 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kandelaar montuur, H 25 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.

Chinese celadon schaal Ø 19,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.