Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke film projector van blik, met accessoires. Met merkteken. Circa 1920. Afmeting: 38 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Carl Zeis camera op houten verstelbare standaard/statief. Circa 1930. Functie niet getest. Afmeting: 123 x 12 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antieke Deense metalen Jydsk telefoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Engelse palissanderhouten stickbarometer met floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Chinees kunstwerk gemaakt van kurk + aquarel, pagodes bij zeegezicht. Ding Su Jung wooden drawing & Co. Afmeting: 13 x 48 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco, Amsterdamse School-stijl Heilig kruis met coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen chinoiserie dienblad met keramieken plaquette. Frankrijk. Circa 1860. Enkele chips. Afmeting: 4 x 25 x 49 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Antiek vergulde broche met miniatuurportret. Achter-glas-schilderij. Verf laat deels los in achtergrond. Afmeting: 5,5 x 4,5 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vogelkooi met lade. Circa 1880. Afmeting: 57 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Tibetaanse bronzen klankschaal met geëtst decor en lotusbloem op de bodem. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Grote eivormige Art Deco glazen plafonniere met chroom. Circa 1935. Afmeting: 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tweekleurige notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 41 x 37 cm. In gede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen kandelaar met messing bobeches. Circa 1860. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo-gotische messing Chanoeka kaarskandelaar. Zevenarmig. Met ranken en fratzen decor. Circa 1920. Armen zijn demonteerbaar. Afmeting: 45 x 48 x 17 cm. In goede staat.
Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Grote messing kroon voor heilig kerkbeeld. Met glazen stenen? 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Duitse messing scheepsklok en barometer. Merk: Observer. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen olielampen met paradijsvogel decor. Circa 1880. Met messing montuur en Chinese tekst. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Japanse bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vier antieke dekseldozen. Onder andere; tweemaal Volkskunst. Circa 1900. Eén maal Art Deco met intarsia. Eén maal met floraal decor. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede dekseldoos met slot. Sleutel mist. Afmeting: 9 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude Colombiaanse terracotta gegoten dodenmaskers op standaard. Afmeting: 38 x 22 x 19 cm./25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.
Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.
Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke messing/koperen tazza met putti en kopergeslagen geplooide schaal. Circa 1890. Afmeting: 27,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee aluminium Raak Amsterdam plafonnieres. Model Yin Yang, type 1636. Vintage periode 1960. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.
17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
Antiek Hollands reclame bord. Eysink Rijwielen Amersfoort. Gelithografeerd. Circa 1930. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten portre montre met brons. Zakhorloge deco defect. Afmeting: 36 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Antieke papier maché missie spaarpot met originele polychromie + de naam Merel. Circa 1930. Afmeting: 34 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Negen antieke miniatuur schilderijen. Diverse portretten met onder andere signatures en verso monogrammen. Afmeting: 4,5 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco tinnen lamp. George Nilsson. Circa 1930. Olifant. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.