Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot tegels (20x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Resultaat: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

Meissen theekan
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Jugendstil karaf
Startprijs 130 EUR

La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Duits Rosenthal servies
Resultaat: 180 EUR

Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...

Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Resultaat: 800 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat

Antieke likeurkelder met glaswerk
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Resultaat: 450 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas H 14,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese cloisonné vaas met draken/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese cloisonné vaas. Octagonaal. Met floraal/zotjes decor. Afmeting: 14 x 7 x 7 cm. In goede staat.

W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR

W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Rida, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 70 EUR

Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Verzameling Hummel borden + hangkast
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten hangvitrine vol met 25 stuks Goebel borden en 5x Goebel Engels. 20e Eeuw. Afmeting kastje: H 73 x B 69 x D 20 cm. In goede staat.

Lot porselein (Hummel/Limoges)
Resultaat: 170 EUR

Lot divers porselein. Goebel. Bestaande uit: Maria met kindje Jezus. Non, gesigneerd Krobek 1967. Limoges ei. Wijwaterbak. Los bordje en een kalender bord (= 62 x 26 cm.). In goede staat.

Lot Chinese vazen (7x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.
Startprijs 450 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startprijs 700 EUR

Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.

Drie antieke kerkboeken/bijbels
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kanton kom op console
Startprijs 1.500 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...

Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.

Negen Chinese Kantonese vazen
Startprijs 400 EUR

Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Regentone radio
Startprijs 30 EUR

Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.

5-Lichts hanglamp
Startprijs 30 EUR

Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke speelgoed poppenwinkel
Resultaat: 450 EUR

Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Oude/antieke pop
Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaap-ogen. Nr. 390. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Circa 1920. Nr. 342.0. Lichaam in verhouding te groot voor hoofd. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse Chinese kom Ø 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met gecontourneerde omranding. 17e Eeuw. Met berglandschap en vogel decor. Restauratie + haarlijnen. Afmeting: H 12,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.

Zes Chinese schotels Ø 23,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule, 1820
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Tafelklok met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Startprijs 100 EUR

Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen
Resultaat: 350 EUR

H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee figuren bij boerenhuis
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten
Startprijs 180 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.

Staartklok met scheepjes
Startprijs 150 EUR

Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Regulateurklok
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.

J. Scholten van Heek, Vaas met bloemen
Startprijs 180 EUR

J. Scholten van Heek. Enschede. Circa 1900. Vaas met bloemen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 390 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.

Hester A.C. Zaalberg, Hollands landschap
Resultaat: 250 EUR

Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Albert Wessels, Duits landschap met dorp
Startprijs 90 EUR

Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 100 EUR

Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Franse pendule met putti, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Che Guevara
Startprijs 160 EUR

Ongesigneerd. Che Guevara. Lithografie. Afmeting: H 89 x B 59 cm. Litho op papier. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Appels op Delftse schaal
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Engels schrijfbureau
Startprijs 300 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.

J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 50 EUR

J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR

J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Jan Visser, Portret van boer met pijp
Resultaat: 50 EUR

Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

Spaanse School, Gesluierde Oriëntaalse danseres
Resultaat: 130 EUR

Spaanse School. 20e Eeuw. Verso Gesigneerd. Gesluierde Oriëntaalse danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61x B 50 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels
Startprijs 450 EUR

Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Tjeerd Bottema, Schaapskooi bij Ede
Startprijs 120 EUR

Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

E.F. v.d. Burgh, Gedroogde zonnebloemen
Startprijs 100 EUR

E.F. v.d. Burgh. 1929 - 1970 Arnhem. Gedroogde zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR

O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 250 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden, versierd met o.a. met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 367 gram. In goede st...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...

Zilveren miniatuur schilderij met klok
Startprijs 600 EUR

Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...

Gouden oorstekers met blauw saffier
Startprijs 200 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met blauw saffier. Oorstekers met 3 rijen bezet met elk 5 rond gefacetteerde blauw saffieren. Grootte 8,5x14mm. De oorstekers zijn voorzien van een steker en clip. ca 3...

2x Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.

Secretaire met opstand, 1860
Resultaat: 525 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Gouden koordarmband
Startprijs 250 EUR

Geelgouden koordarmband, 585/000, ø 4mm. lengte 19,5cm,ca 5,6 gram. In goede staat

Mahonie klapbuffet
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot Ø 6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

2 Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bedels
Startprijs 100 EUR

Zilveren armband met bedels, 925/000. Geslepen gourmetarmband met bakslot voorzien van 5 bedels, een olifant, hond, os, toreador en een inheems figuur. Breedte armband 7 mm. lengte 18 cm. ca 43,2 gram...

Paar zilveren kandelaren
Resultaat: 325 EUR

Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat

Zilveren schaal
Resultaat: 80 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met krullen en florale bewerking. De schaal heeft een verdikte rand met voluten. 12x18x3,5cm. ca 98 gram. In goede staat.

Gouden collier en hanger met diamant
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige opengewerkte hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, ( één diamant heeft een chip.) Lengte...

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat

5 Chinese Imari koppen
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband (Peru)
Startprijs 150 EUR

Brede zilveren armband, 800/000, met Peruaanse tekens. Armband met 5 schakels versierd met diverse inca tekens. Voorzien van bakslot. 6 cm. 18 cm. ca 113 gram. In goede staat

Geelgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 1.900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een brede band met daartussen een rechthoekig gefacetteerde grote smaragd, 8,5x6mm, ca 0,80 ct. In de band zitten aan weerskanten 5 briljant ...

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 550 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Zilveren theepot met comfoor
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Hanger gemaakt uit een ring met daarin 2 chatons bezet met roosgeslepen diamant, ø ca 3,8mm. Grootte hanger 30x20mm. ca 3,6 gram. In goede staat

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Engelse etagere-tafel
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Resultaat: 225 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.