49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Set gemberpotten 5541
Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Chinese Familie Rose vaas 7494
Chinese Familie Rose vaas

150 EUR

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1026
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR
2x Antiek Duits speelgoed 3008
2x Antiek Duits speelgoed

500 EUR

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860 7511
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

1.100 EUR

Twee tegeltableau's 6005
Twee tegeltableau's
Startprijs 170 EUR
Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1039
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1056
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR
Majolica bloempot Ø 29 cm. 6022
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR
Twee delen China 7528
Twee delen China

60 EUR

Ongesigneerd., Kardinaal met duif 1073
Ongesigneerd., Kardinaal met duif

200 EUR

5x Locs (o.a. Fleischmann) 3025
5x Locs (o.a. Fleischmann)

130 EUR

Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm. 7545
Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm.
Startprijs 300 EUR
Zeldzame drie-delige KPM theeset 6039
Zeldzame drie-delige KPM theeset

500 EUR

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed 1090
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm. 6056
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm.

150 EUR

Twee Chinese dekselvazen, H 28 cm. 7562
Twee Chinese dekselvazen, H 28 cm.

200 EUR

Schwarzwalder pendule 3504
Schwarzwalder pendule

900 EUR