Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.