Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zeeflepel, 1894
Resultaat: 50 EUR

Antieke zilveren zeef, zogenaamde 'motespoon'. Met schelp-vormige bak en getorste steel. Gegraveerd heft. Mr. F.H. Londen. J.l.: T. Anno 1894. Afmeting: L 11 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staa...

Zilveren collier met hanger (Pippa Graham-Berthon)
Resultaat: 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, versierd met emaille. MT.: Pippa Graham-Berthon, Birmingham , jl.:E:1979. Ronde zilveren hanger voorzien van een emaille voorstelling met metaal inleg. ø 27 mm. ...

Zilveren ring met zwart diamant
Resultaat: 50 EUR

Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met singlecut geslepen zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw

Lot zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

Houten doos met snijwerk, voorzien van 6 zakhorloges, diverse modellen, diverse metalen. Enkelen voorzien van een ketting. In redelijk goede staat.

Zilveren armband met kleurstenen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met opengewerkte hartvormige schakels versierd met een ovaal gefacetteerde kleursteen. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 8,5mm, lengte 19 ...

Zilveren ring en hanger met blauwe goudsteen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe goudsteen. Grote ovale hanger met een ovale blauwe goudsteen voorzien van een opengewerkt hangeroog en een ring met een rechthoekige zetkast voorzien van e...

Zilveren oorstekers met vlinder & emaille
Resultaat: 50 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000, met knopjes in bloemvorm voorzien van markesiet met daaraan een vlinder versierd met emaille en markesiet. 27x24mm. ca 5,0 gram. In zeer goede staat

2 Zilveren ringen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ringen bezet met een rechthoekige geslepen zirconia, kleurloos of roze. Breedte 16 mm. ø53 en 54. totaal ca 33 gram. Nieuw

Zilveren choker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren choker, 925/000, gemaakt uit ovale schakels met daartussen 7 markiesvormige schakels. Voorzien van grote karabijnsluiting. Breedte 9 mm. 45 cm. ca 29 gram. Nieuw

3 Zilveren ringen
Resultaat: 50 EUR

Lot met drie zilveren ringen, 925/000. voorzien van een rail bezet met zirconia's. De ringen zijn langs de randen gestempeld: BVLGARI. ø 51 en 2xø56. Totaal ca 25 gram. Gebruiksporen, verder in goede ...

Fijne geelgouden armband
Resultaat: 50 EUR

Fijn geelgouden armbandje, 585/000, met gourmetschakels en staafjes, voorzien van een veeroog. Breedte 1,3 mm. lengte 18 cm. ca 1,3 gram. Nieuw

Zilveren broche/hanger, vlinder met emaille
Resultaat: 50 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een vlinder versierd met vensteremaille en markesiet. 42x32mm. ca 7,8 gram. In zeer goede staat

Zilveren strikbroche met emaille
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strikbroche, 925/000, versierd met emaille, markesiet en gekleurde zirconia. Tevens te dragen als hanger. ca 18,2 gram. 4x5cm. In goede staat

Zilveren collier met hanger, gele steen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...

2 Horloges
Resultaat: 50 EUR

Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.

2 Colliers met granaat.
Resultaat: 50 EUR

Twee colliers van granaten, ø 6,5mm, waarvan één met gouden tussenstukjes en sluiting. 45-47cm.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen
Resultaat: 50 EUR

Keusel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit
Resultaat: 50 EUR

Decraeel? Circa 1950. Strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 50 EUR

J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Visser, Portret van boer met pijp
Resultaat: 50 EUR

Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse School. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Bruinsma, Wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

Bruinsma. 20e Eeuw. Wintergezicht met bos en huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.

Nishapur aderlaat-vaatje (Iran)
Resultaat: 50 EUR

Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Divers antiek koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.

Drie antieke theestoven + 2 ketels
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Etnografische dolk van been
Resultaat: 50 EUR

Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese terracotta kruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.

Spinnewiel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.

Oude messing weegschaal
Resultaat: 50 EUR

Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek keramieken dienblad
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kaarskandelaar met marmeren basement. Jugendstil-stijl, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Lot divers antiek (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek (6x). Bestaande uit: Parelmoer belijmde klok. Handgrip, hout, plated + parelmoer. Twee maal damesbeurs met parelmoer. Schildpad klapbril. Plus plated dekseldoos, China. Afmeting: 5 -...

Neo gotische plaquette
Resultaat: 50 EUR

Neo gotische eikenhouten plaquette met afbeelding van stier met vleugels. Polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

4x Blauwe bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.

2 Marmeren coupes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Franse bronzen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Specerijen kastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.

4x Pop-Up kinderboeken
Resultaat: 50 EUR

Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...

Lot Meccano speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Twee dozen vol Hollands Meccano speelgoed met boekjes, uitgebreid. Circa 1930. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.