Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese drakenpot Ø 22 cm. 7380
Chinese drakenpot Ø 22 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese of Japanse schotel Ø 30,7 cm. 7258
Chinese of Japanse schotel Ø 30,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Romeinse ring + fibula 2046
Romeinse ring + fibula

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm. 7023
Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm. 7162
Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie 18e Eeuwse Imari borden Ø 21,2 cm. 7349
Drie 18e Eeuwse Imari borden Ø 21,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram 1171
J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7599
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakenvazen, H 28 cm. 7160
Twee Chinese drakenvazen, H 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse Colt - New York 2714
Antieke Amerikaanse Colt - New York

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 18 cm. 7426
Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese borden 7024
Twee zeldzame Chinese borden

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee revolvers 2715
Twee revolvers

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm. 2256
18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees houtsnijwerk 7231
2x Antiek Chinees houtsnijwerk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm. 7000
Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
24x Bijbelse tegels 6071
24x Bijbelse tegels

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke Japanse katana 2727
Antieke Japanse katana

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7850
Chinese vaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (3x) 7729
Lot antiek Chinees porselein (3x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 7392
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen tempelwachter 7001
Bronzen tempelwachter

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese Imari borden Ø 21,2 cm. 7288
Twee Chinese Imari borden Ø 21,2 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7220
Chinese trekpot

Resultaat:

150 EUR