49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1175
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR
Chinees kledingstuk van zijde 7711
Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3636
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

400 EUR

Pidoux, Man met snor en oorring 1192
Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR
Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm. 7728
Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR
M. Wyckaert, Abstracte compositie 1209
M. Wyckaert, Abstracte compositie

90 EUR

Chinese knobbelvaas 7745
Chinese knobbelvaas

120 EUR

Piet Cottaar, Stilleven 1226
Piet Cottaar, Stilleven

190 EUR

Hollands kabinet 4011
Hollands kabinet
Startprijs 1.200 EUR
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1243
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

90 EUR

Daniel Bekking, Fratellini's 1256
Daniel Bekking, Fratellini's
Startprijs 180 EUR
Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen 1260
Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen
Startprijs 200 EUR
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan 1273
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan

70 EUR

Onduid. gesig., Stilleven 1290
Onduid. gesig., Stilleven

90 EUR

Hugo Berten, Bloemstilleven 1307
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Man op stoel 1324
Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR
Frans Erkelens, Abstracte compositie 1341
Frans Erkelens, Abstracte compositie

100 EUR

Hermann, Vaas met bloemen 1358
Hermann, Vaas met bloemen

80 EUR

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens 1375
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens

200 EUR