Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee zilveren servetkettingen 121
Twee zilveren servetkettingen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans/Chinees zilveren luciferhouder 122
Japans/Chinees zilveren luciferhouder

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ronde zilveren mand 123
Ronde zilveren mand

Resultaat:

180 EUR

Odeurflacon met zilver 124
Odeurflacon met zilver
Startprijs 50 EUR
Odeurflacon met zilver 125
Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren beker en theezeef met lekbak 126
Zilveren beker en theezeef met lekbak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kristallen koekschaal en karaf 127
Kristallen koekschaal en karaf

Resultaat:

80 EUR

Kristallen scheepskaraf met zilveren label 128
Kristallen scheepskaraf met zilveren label
Startprijs 70 EUR
Twee zilveren gespen 129
Twee zilveren gespen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren peperstrooier 130
Zilveren peperstrooier

Resultaat:

50 EUR

Zilveren pijpencomfoor 131
Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 180 EUR
Zilveren chatelaine 132
Zilveren chatelaine
Startprijs 160 EUR
Zilveren herinneringslepel 133
Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR
Zilveren rammelaar 134
Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR
Gouden potlood 135
Gouden potlood
Startprijs 200 EUR
Zilveren voorsnij couvert 136
Zilveren voorsnij couvert
Startprijs 35 EUR
Twee zilveren lepels 137
Twee zilveren lepels
Startprijs 120 EUR
Zilveren kluwenmandje, 18e eeuw 138
Zilveren kluwenmandje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Karaffenset met zilver 139
Karaffenset met zilver
Startprijs 150 EUR
Verkocht
12 Zilveren taartvorken 140
12 Zilveren taartvorken

Resultaat:

110 EUR

Zwavelstokpotje en schaaltje met zilver 141
Zwavelstokpotje en schaaltje met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee kristallen schalen met zilver 142
Twee kristallen schalen met zilver

Resultaat:

50 EUR

Zilveren wandbord 143
Zilveren wandbord
Startprijs 500 EUR
Twee zilveren borstels 144
Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR