Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden versierd met o.a. spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 362 gram. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband zig zag bezet met rond gefacetteerde zirconia's afgewisseld met driehoekig gevormde stukjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte...
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.