Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilver vergulde ring met oranje steen 830
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR
Gouden hanger met onyx en mozaïek 794
Gouden hanger met onyx en mozaïek
Startprijs 150 EUR
Zilveren armband en broche 787
Zilveren armband en broche
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden hanger met witagaat 780
Gouden hanger met witagaat

Resultaat:

120 EUR

Gouden armband met diamant 744
Gouden armband met diamant
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Gouden rozetring met robijn 737
Gouden rozetring met robijn

Resultaat:

200 EUR

Witgouden collier en hanger met ying yang 730
Witgouden collier en hanger met ying yang
Startprijs 180 EUR
Gouden ring met diamant en citrien 694
Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 400 EUR
Granaat oorknoppen 687
Granaat oorknoppen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
3 Zilveren ringen 680
3 Zilveren ringen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 19,2 cm. 7081
Grote Chinese kom Ø 19,2 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm. 7074
Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.

Resultaat:

140 EUR

Chinese rode vaas, H 38,5 cm. 7067
Chinese rode vaas, H 38,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7031
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese borden 7024
Twee zeldzame Chinese borden

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gouden ring met carneool 644
Gouden ring met carneool

Resultaat:

120 EUR

Chinese blauwe schotel met draken Ø 22,5 cm. 7724
Chinese blauwe schotel met draken Ø 22,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antiek Chinees bronzen Ming figuur 7017
Antiek Chinees bronzen Ming figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Gouden tricolour oorstekers 637
Gouden tricolour oorstekers

Resultaat:

140 EUR

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm. 7717
Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese kop/schotels 7710
Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Hollandse kussenkast 4014
Hollandse kussenkast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie pistolen + donderbus 2723
Drie pistolen + donderbus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek vuursteen pistool 2716
Antiek vuursteen pistool

Resultaat:

300 EUR