Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.