Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese kop/schotels 7710
Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm. 7074
Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.

Resultaat:

140 EUR

Chinese rode vaas, H 38,5 cm. 7067
Chinese rode vaas, H 38,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Vier beschilderde dienbladen 2397
Vier beschilderde dienbladen
Startprijs 80 EUR
Antieke barometer 2390
Antieke barometer
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee Chinese Kanton vazen 7674
Twee Chinese Kanton vazen

Resultaat:

200 EUR

2 Bronzen wandkandelaren 2383
2 Bronzen wandkandelaren
Startprijs 60 EUR
Chinees bord Ø 24 cm. 7667
Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm. 7660
Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7031
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese borden 7024
Twee zeldzame Chinese borden

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antiek Chinees bronzen Ming figuur 7017
Antiek Chinees bronzen Ming figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Chinese Quan Yin 7624
Chinese Quan Yin
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm. 7617
Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse steengoed voorraadpot 6184
18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Startprijs 50 EUR
Twee delen Oosters koperwerk 2347
Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak 7610
Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zwart porseleinen trekpot 6177
Zwart porseleinen trekpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm. 6170
Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.

Resultaat:

100 EUR

Jugendstil karaf 2340
Jugendstil karaf
Startprijs 130 EUR
Verkocht
2x Tuinbeelden van beton 2333
2x Tuinbeelden van beton

Resultaat:

60 EUR

Verzameling kannen/bierpullen 6163
Verzameling kannen/bierpullen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie pistolen + donderbus 2723
Drie pistolen + donderbus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek vuursteen pistool 2716
Antiek vuursteen pistool

Resultaat:

300 EUR