Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Charles Dix pendule 3569
Franse Charles Dix pendule
Startprijs 700 EUR
Franse comtoise 3573
Franse comtoise
Startprijs 60 EUR
Franse comtoise, 1880 3574
Franse comtoise, 1880
Startprijs 80 EUR
Staartklok met scheepjes 3577
Staartklok met scheepjes
Startprijs 150 EUR
Regulateurklok 3578
Regulateurklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Junghans tafelklok, 1900 3581
Antieke Junghans tafelklok, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pubklok 3582
Pubklok

Resultaat:

60 EUR

Hollandse staande klok, Christiaan Huygens 3587
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 900 EUR
Regulateurklok, 1900 3588
Regulateurklok, 1900
Startprijs 50 EUR
Antieke Friese staartklok 3589
Antieke Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3590
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Antieke Franse pendule + buffetklok 3593
Antieke Franse pendule + buffetklok

Resultaat:

80 EUR

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw 3594
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise 3596
Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880 3597
Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Twee regulateur klokken, 1900 3598
Twee regulateur klokken, 1900

Resultaat:

70 EUR

Duitse reiswekker 3600
Duitse reiswekker
Startprijs 40 EUR
Twee Schwarzwalder wandklokken 3602
Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek vijf-delig klokkenstel 3603
Antiek vijf-delig klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule, Vrouw met boek 3604
Franse pendule, Vrouw met boek

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3605
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

420 EUR

Mini reiswekker 3606
Mini reiswekker
Startprijs 140 EUR
Grote zwart-marmeren pendule 3607
Grote zwart-marmeren pendule
Startprijs 350 EUR
Antieke nachtwakersklok 3608
Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR