Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude antieke koekoeksklokken met slinger en gewichten. Houtgesneden. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1900. Weekloper, stil-uurwerk. En een eiken buffetklok. Circa 1920. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten regulateurklokken. Onder andere; Gustav Becker. Circa 1900. Afmeting: 90 - 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en slagwerk op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk + messing wijzerplaat. Circa 1920. Gewichten + slinger + facet geslepen glas. Afmeting: 200 x 62 x 33 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk. Eén-wijzerig met onderliggende ankergang. Circa 1800. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse Louis Philippe romantische pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1860. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok. Afmeting: 81 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
19e Eeuwse zware gietijzeren wandklok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 56 x 46 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 74 x 36 x 27 cm.
Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Antiek vergulde Franse empire comtoise met spillegang. Circa 1820. Afmeting: 43 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Duitse glazen Jugendstil wandklok met achter-glas-voorstelling. Kunst und Industrie Ausstellung Düsseldorf, 1902. Pfeilkreuz uurwerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen klokopzet. Edele heer met boek en pen. Circa 1890. Achtdaag-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen metaal zijkant. Figuur = 34 x 33 x 13 cm. In redelijke ...
Antieke Franse compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stuk versiering (rechts) mist. Afmeting: 34 x 30 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.
Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 38 cm.
Antieke Franse wekkerklok met rest vergulding. Compositie metaal. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten twee-gewichten Weense regulateur met secondenaanduiding. Circa 1880. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 136 cm.
Antieke Duitse Junghans koekoeksklok. Circa 1920. Afmeting: 45 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke messing Smith Empire scheepsklok. Mechanisch. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Louis Seize pendule met Korinthische zuilen en feninksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met messing hoekstukken. Weekloper, halfuur-slag op gong. Circa 1910. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse Vernis Martin pendule met verguld brons. Handbeschilderd op goud decor. Licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch pendule met vergulde messing ornamenten. Stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalderklok met kwartierslag en speelwerk. Met cilinder en kam + kwartel. Afmeting: 60 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met originele beschildering en vergulding. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen klokkenstel met compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Bobeches missen. Eén kandelaar beschadigd. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat...
Vroeg 18e eeuwse Franse Tete de Poupée boulle klok door Collier a Paris. Gesigneerd uurwerk Collier a Paris met slagwerk op bel, touwtjesslinger met spillegang. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Franse haan-comtoise met spillegang en peerslinger. Deuren vernieuwd. Les Freres Derrenet a Foncine. Met schotelvormige emaille wijzerplaat. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse haan-comtoise met spillegang en peerslinger. Deuren vernieuwd. Schotelvormig wijzerblad. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Halfuur-slag. Met slinger achter glas. Circa 1890. Afmeting: 95 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten vrijslinger met mooie kroon. Origineel. Halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse notenhouten vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Balkon op kroon en op staart. Slinger achter glas. Halfuur-slag. Circa 120 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok in vorm van een Romeinse zuil. Door Hugh Lough Denrith. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. + datum aanduiding. Afmeting: H 218...
Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...
Antiek Frans porseleinen Charles Dix Cartel tafelklok met console. Blindmerk. Circa 1840. Met floraal goud decor, ranken bovenaan klok beschadigd, verder goed. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtje...
Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zware vergulde bronzen historisme wandklok met achtdaags-stil uurwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge. Met maanstand, seconden-aanduiding, datum en dag-aanduiding. J.S. van Geffen, Amsterdam, met wekker functie, touw mist Afmeting: H 265 cm. In goede sta...
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Antieke Franse Charles Dix porseleinen klok met blindmerk. In de stijl van Jacob Petit. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk...
Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pronk-regulateur met messing beslag. Lenzkirch Million 33646. Circa 1890. Afmeting: 109 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...
Antieke Franse bronzen stierpendule met Amor. Circa 1870. Verguld en donkerbrons gepatineerd. Behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...