Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...
Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.
Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.
Antiek Hollands reclame bord. Eysink Rijwielen Amersfoort. Gelithografeerd. Circa 1930. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco tinnen lamp. George Nilsson. Circa 1930. Olifant. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke wereldglobe. Door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking van R.E. Kaltofen, Utrecht. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Columbus Verlag Berlin-Lichterfeld. Kleine beschadigingen maar acceptabel...
Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.
Twee aluminium Raak Amsterdam plafonnieres. Model Yin Yang, type 1636. Vintage periode 1960. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee Chris Le Roy Art Deco tekenboeken. D. Noordhoff 1931 Groningen. Volledige tekenmethode voor de lagere school. Diverse lithografieën. Afmeting: 35 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Perkament. 1x Anno 1763, Jus Canonicum Universum. 1x Anno 1750, R.P. Vincent II Houdry E Societate Jesu bibliotheka. 1x Jus Canonicum Universum Lara Methodo 1763. 1x R.P. Ho...
Twee vergulde Jugendstil kaarskandelaren met onyx. 4-Lichts. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken. Perkament. 1x Novissina praxis criminalis et civilis Anneli de Sarno, anno 1606. 1x Augustini Barbosae T.V.D. Lusitani protonotari apostolici, anno 1638. Afmetin...
Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke plated messing kraantjeskan met florale gravering. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo-gotische messing Chanoeka kaarskandelaar. Zevenarmig. Met ranken en fratzen decor. Circa 1920. Armen zijn demonteerbaar. Afmeting: 45 x 48 x 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen fotolijsten met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21,5 x B 26 cm. In goede staat.
Lot van negen antieke bronzen gewichten. 20 gram tot 10 kilo. Afmeting: 2 - 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vergulde barometer met thermometer. Jugendstil. Met Jugendstil keramieken plaquette. In Alphonse Mucha-stijl. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Ibsor D.R.P. camera met lens Hugo Meijer & Co. Görlitz. Circa 1900. Afmeting: 16 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Japanse bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee neo gotische (kerkelijke) messing kaarskandelaren. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vier-delige tuintafelset van beton. Eind 20e Eeuw. Bestaande uit: drie banken van H 46 x 125 x 35 cm. + een ronde tuintafel op voet, gedecoreerd met druivenrank. Afmeting: Ø 100 x H 75 cm. In goede s...
Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten telefoon. Siemens & Haiske A.G. Circa 1910. Duitsland. Afmeting: 67 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Lot oud/antiek tin. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: zoutstrooiers, brandewijnkom, schalen, maat. Afmeting: 7 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kinderwagen met originele polychromie. Verstelbaar in lig + zit houding. Lederen kap iets beschadigd. Afmeting: 127 x 125 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zware compositie metalen vaas. Frankrijk. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zeldzame kopergeslagen Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen en drie kranen. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco, Amsterdamse School-stijl Heilig kruis met coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 140 - 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Lot met dertien antieke Engelse messing kaarskandelaren. Divers. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Tibetaanse bronzen klankschaal met geëtst decor en lotusbloem op de bodem. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen tazza met guirlandes. Afmeting: 15 x 26 x 1,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken Heilig kruis met lindenhouten gesneden corpus. Neo gotisch met ranken en draken. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kaarskandelaren. Historisme. 1x Messing. 1x Compositie metaal. Afmeting: H 44 - 59 cm. In goede staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten presenteertablet met intarsia en tropische vlindervleugels achter glas. Circa 1930. Afmeting: 46 x 28,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten kerkelijk offerblok. Gepolychromeerd. Met origineel beslag. Afgesloten, sleutel mist... Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Nederlandse bureau barometer van messing. Amor op schip. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Franse Art Deco persglazen plafonniere van Degue met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse missie spaarpot met knikkend hoofd. Gips of terracotta. Originele polychromie + opschrift god loone li. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten portre montre met brons. Zakhorloge deco defect. Afmeting: 36 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vruchtenhouten gestoken tafelschaal met kabouter. Circa 1920. Afmeting: 32 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse likeurkelder met koperbeslag, monogram en London. Zonder inhoud. Circa 1880. Afmeting: 35 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Twee oude Colombiaanse terracotta gegoten dodenmaskers op standaard. Afmeting: 38 x 22 x 19 cm./25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke dekseldozen. Onder andere; tweemaal Volkskunst. Circa 1900. Eén maal Art Deco met intarsia. Eén maal met floraal decor. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.