Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot antieke terracotta figuren (9x) 2049
Lot antieke terracotta figuren (9x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Romeinse ring + fibula 2046
Romeinse ring + fibula

Resultaat:

325 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier 2044
Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek tazza, 1890 2043
Antiek tazza, 1890

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Georg Jensen dekselpan 2041
Georg Jensen dekselpan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Raak Amsterdam plafonnieres 2040
2x Raak Amsterdam plafonnieres

Resultaat:

250 EUR

Antieke Duitse globe Ø 13 cm. 2038
Antieke Duitse globe Ø 13 cm.
Startprijs 240 EUR
Twee antieke tinnen bokalen 2037
Twee antieke tinnen bokalen
Startprijs 275 EUR
Prachtige antieke Engelse microscoop 2035
Prachtige antieke Engelse microscoop
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gebrandschilderde lamp 2032
Gebrandschilderde lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Duitse  zonnewijzer 2029
Duitse zonnewijzer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek reclame bord 2026
Antiek reclame bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jugendstil kaarskandelaar, 1900 2024
Jugendstil kaarskandelaar, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Portre Montre 2023
Portre Montre

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke missie spaarpot, 1930 2021
Antieke missie spaarpot, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Diecast spaarpot, 1920 2020
Antieke Diecast spaarpot, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws houtsnijwerk 2018
18e Eeuws houtsnijwerk

Resultaat:

130 EUR

Negen antieke miniatuur portretten 2017
Negen antieke miniatuur portretten
Startprijs 1.300 EUR
Weegschaal in mahonie kast 2015
Weegschaal in mahonie kast
Startprijs 70 EUR
Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900 2012
Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Japanse/Chinese jardiniere 2009
Japanse/Chinese jardiniere

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Speeldoos in chaletvorm 2006
Speeldoos in chaletvorm

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860 2003
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke George Nilsson lamp 2001
Antieke George Nilsson lamp

Resultaat:

275 EUR