Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote eivormige Art Deco glazen plafonniere met chroom. Circa 1935. Afmeting: 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Carl Zeis camera op houten verstelbare standaard/statief. Circa 1930. Functie niet getest. Afmeting: 123 x 12 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote verzameling postzegels. Nederland vanaf 1864, Nederlands-Indië en België. Gestempeld. In doos met enveloppen. Leuk lot! Afmeting: 12 x 36 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten reisschrijfkist met zijwaartse lade (met inktpotten). Origineel beslag, slot mist. Circa 1800. Afmeting: 12 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wand zoutvat met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: 28 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstokken. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 62 - 83 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Drie decoratieve miniatuur violen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.
Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.
Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.