Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke globe
Resultaat: 250 EUR

Antieke wereldglobe. Door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking van R.E. Kaltofen, Utrecht. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Columbus Verlag Berlin-Lichterfeld. Kleine beschadigingen maar acceptabel...

Lamp, Zeehond met bol
Startprijs 800 EUR

Bronzen lamp met zeehond op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.

Antieke telefoon, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten telefoon. Siemens & Haiske A.G. Circa 1910. Duitsland. Afmeting: 67 x 24 x 20 cm. In goede staat.

Weegschaal in mahonie kast
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.

Drie antieke miniatuur portretten
Startprijs 280 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. Damesportretten. 1900 - 1930. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Negen antieke miniatuur portretten
Startprijs 1.300 EUR

Negen antieke miniatuur schilderijen. Diverse portretten met onder andere signatures en verso monogrammen. Afmeting: 4,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans draaispit, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.

Antieke missie spaarpot, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antieke papier maché missie spaarpot met originele polychromie + de naam Merel. Circa 1930. Afmeting: 34 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Jugendstil kaarskandelaar, 1900
Resultaat: 60 EUR

Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antiek koptisch weefsel fragment in lijst
Startprijs 250 EUR

Antiek koptisch weefsel fragment in lijst. 5e - 6e Eeuw. Met boek. Afmeting: H 13 x B 13,5 cm. In goede staat.

Gestoken tafelschaal, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse vruchtenhouten gestoken tafelschaal met kabouter. Circa 1920. Afmeting: 32 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Art Deco-stijl wandlampen
Resultaat: 300 EUR

Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Gebrandschilderde lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.

Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR

Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR

Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Prachtige antieke Engelse microscoop
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen bokalen
Startprijs 275 EUR

Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe Ø 13 cm.
Startprijs 240 EUR

Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.

Antieke plated kraantjeskan, 1800
Resultaat: 190 EUR

Antieke plated messing kraantjeskan met florale gravering. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Georg Jensen dekselpan
Resultaat: 150 EUR

Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.

Tazza (Loetz?)
Startprijs 90 EUR

Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Startprijs 60 EUR

Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Russisch boek met documenten
Startprijs 100 EUR

Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.

2x Pre Columbiaanse figuren
Startprijs 200 EUR

Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...

Drie antieke Nishapur kommen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen (Iran)
Resultaat: 300 EUR

Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

13x Perzische weefgetouw gewichten
Resultaat: 170 EUR

Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Nishapur aderlaat-vaatje (Iran)
Resultaat: 50 EUR

Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.

Acht antieke Nishapur kettingen
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Nishapur terracotta kettingen. Divers. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur halskettingen
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.

Messing dekseldoos, 1920
Resultaat: 60 EUR

Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaidoos
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Antieke kerfsnede dekseldoos
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede dekseldoos met slot. Sleutel mist. Afmeting: 9 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Twee Indische dekseldozen
Startprijs 120 EUR

Twee Indische houten dekseldozen met messing beslag + slot. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.

Antieke opaline tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1890
Resultaat: 40 EUR

Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese olielampen
Startprijs 600 EUR

Twee antieke Chinese bronzen olielampen met paradijsvogel decor. Circa 1880. Met messing montuur en Chinese tekst. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Scheepsklok + barometer
Resultaat: 100 EUR

Duitse messing scheepsklok en barometer. Merk: Observer. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Bord met putti's/plaquettes
Startprijs 120 EUR

Zware vergulde messing wandschotel in historisme-stijl. Met figuren en lithografieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Kroon voor heilig beeld
Startprijs 100 EUR

Grote messing kroon voor heilig kerkbeeld. Met glazen stenen? 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees houtwerk
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.

Bauhaus-stijl verchroomde tuimelketel op comfoor
Resultaat: 60 EUR

Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Antieke tinnen theeset, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Vier delen antiek tin
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

Twee uithangborden
Startprijs 200 EUR

Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.

Zeldzame kraantjeskan, 1780
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Tinnen kraantjeskan + brander
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Perzische waterkan
Startprijs 100 EUR

Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch wandreliëf Ø 98 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeer groot antiek Perzisch plated kopergedreven wandreliëf. Vogel/floraal decor. Afmeting: Ø 98 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 70 EUR

Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Twee vergulde kaarskandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1860
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen kaarskandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

19e Eeuwse tabaksdoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse tabaksdoos met romantische figuren voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 3 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

19e Eeuwse tabaksdoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Lamp op Chinese piedestal
Startprijs 50 EUR

Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Twee decoratieve tafellampen H 71 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Resultaat: 70 EUR

Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee-lichts tafellamp
Startprijs 60 EUR

Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Startprijs 70 EUR

Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Twee glas-in-lood lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Wandlamp met engel
Startprijs 200 EUR

Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren lampenvoet
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Glas-in-lood hanglamp
Startprijs 70 EUR

Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Oud vonkenscherm van messing
Resultaat: 65 EUR

Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Startprijs 70 EUR

Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...

Antieke wijwaterhouder
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.

Antieke kopergeslagen wandschotel Ø 63 cm.
Startprijs 80 EUR

Zeer grote antieke kopergeslagen wandschotel. Petrus Paulus Rubens. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 63 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.

Koper geslagen jachttafereel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chris Le Roy tekenboeken
Resultaat: 250 EUR

Twee Chris Le Roy Art Deco tekenboeken. D. Noordhoff 1931 Groningen. Volledige tekenmethode voor de lagere school. Diverse lithografieën. Afmeting: 35 x 25 x 2 cm. In goede staat.

Antieke macramé + voorbeeldboek
Startprijs 80 EUR

Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek met gravures door G. Kallenbach
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.

Drie antiquarische boeken
Resultaat: 40 EUR

Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Antiek vergulde broche met portret
Startprijs 120 EUR

Antiek vergulde broche met miniatuurportret. Achter-glas-schilderij. Verf laat deels los in achtergrond. Afmeting: 5,5 x 4,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse wijnfles + apothekerspot
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Statenbijbel
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Bronzen dienblad met plaquette
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse bronzen chinoiserie dienblad met keramieken plaquette. Frankrijk. Circa 1860. Enkele chips. Afmeting: 4 x 25 x 49 cm. In goede staat.

Drie antieke theestoven + 2 ketels
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Diecast
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.

2x Chinese klankinstrumenten, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees kunstwerk gemaakt van kurk + aquarel, pagodes bij zeegezicht. Ding Su Jung wooden drawing & Co. Afmeting: 13 x 48 cm. In goede staat.