Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen wandkandelaren 2383
2 Bronzen wandkandelaren
Startprijs 60 EUR
Hollandse haardset 2384
Hollandse haardset
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wijnkoeler 2385
Wijnkoeler

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen petroleumlamp 2386
Porseleinen petroleumlamp

Resultaat:

120 EUR

Opaline lampenvoet 2387
Opaline lampenvoet
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Pijpencomfoor 2388
2x Pijpencomfoor

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Koperen pannen 2389
2 Koperen pannen

Resultaat:

70 EUR

Antieke barometer 2390
Antieke barometer
Startprijs 30 EUR
2 Koperen pannen 2391
2 Koperen pannen
Startprijs 60 EUR
Bijbel met plated + schildpad 1887 2392
Bijbel met plated + schildpad 1887
Startprijs 60 EUR
Majolica hangpetroleumlamp 2393
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee marmeren vazen 2394
Twee marmeren vazen

Resultaat:

70 EUR

18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp 2395
18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp
Startprijs 30 EUR
Antieke Franse lampenvoet 2396
Antieke Franse lampenvoet
Startprijs 50 EUR
Vier beschilderde dienbladen 2397
Vier beschilderde dienbladen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke kaarsenhouder 2398
Antieke kaarsenhouder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kerfsnede stoof 2399
Kerfsnede stoof

Resultaat:

60 EUR

2x Petroleumlampen, 1880 2400
2x Petroleumlampen, 1880
Startprijs 200 EUR
2x Petroleumlampen, 1900 2401
2x Petroleumlampen, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Model van zeiljacht 'Endeavour' 2402
Model van zeiljacht 'Endeavour'

Resultaat:

75 EUR

Grote Hollandse bijbel 2403
Grote Hollandse bijbel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie antieke kerkboeken/bijbels 2404
Drie antieke kerkboeken/bijbels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kaarsenstandaards 2405
2 Kaarsenstandaards

Resultaat:

40 EUR

Atlassen, boeken etc. 2406
Atlassen, boeken etc.
Startprijs 30 EUR
Franse porseleinen tafellamp 2407
Franse porseleinen tafellamp
Startprijs 100 EUR
Figuurlijke vaas, 1900 2408
Figuurlijke vaas, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Specerijen kastje 2409
Specerijen kastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beschilderde zuil 2410
Beschilderde zuil

Resultaat:

90 EUR

Grote tinnen klepkan 2411
Grote tinnen klepkan
Startprijs 90 EUR
Lot divers antiek tin 2412
Lot divers antiek tin
Startprijs 50 EUR
Antieke bijbel met verguld slot 2413
Antieke bijbel met verguld slot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Sigarenkist met snijwerk 2414
Sigarenkist met snijwerk

Resultaat:

80 EUR

Twee oude dekseldozen 2415
Twee oude dekseldozen
Startprijs 40 EUR
Zeldzame plantenbak met Majolica tegels 2416
Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Stel Franse cassolettes, 1900 2417
Stel Franse cassolettes, 1900

Resultaat:

550 EUR

Antieke Regentone radio 2418
Antieke Regentone radio
Startprijs 30 EUR
5-Lichts hanglamp 2419
5-Lichts hanglamp
Startprijs 30 EUR
Design dressboy 2420
Design dressboy
Startprijs 25 EUR
Diverse delen kerfsnede (6x) 2421
Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 50 EUR
Damestas van Bruno Magli 2422
Damestas van Bruno Magli
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren 2423
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren

Resultaat:

90 EUR