Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse tinnen klepkan met monogram op deksel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.