Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Verliefd paar. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote geplooide roze fruitschaal van glas met zwarte rand. 21e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 44 cm. In goede staat.
Grote glazen groen/witte fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Moderne glazen plooivaas in Murano-stijl. Geel/blauw/rood/groen kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 10 x 20 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur in Murano-stijl. Paddestoel-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote ruit-geslepen kristalglazen vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 21 cm. In goede staat.
Facetgeslepen kristallen dekselcoupe. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Een met etswerk gegraveerde karaf met stop voorzien van gravure: Gustaf Adolf Sveriges Konung. 9x7,5x20cm. In goede staat
Twee decoratieve Gallé-stijl glazen vazen met floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Drie met stop. 20e Eeuw. Chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Moderne glazen pelikaan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Mondgeblazen glazen pruikenbol. Mogelijk Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote moderne geplooide glazen vaas. Oranje/blauw/groen/rood kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Vrouw met hoed. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen Goldberg vaas. Carl Goldberg. 1858- 1945. Bohemen. Met floraal decor en goudrand. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.
Franse kristalglazen vaas van Lalique. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,2 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen glazen schenkkan met noppen. Renaissance-stijl. Circa 1900. Italië? Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Boheems glaswerk. 1x Blauw glazen theelicht, minimale chip. 1x Robijnrode vaas, twee chips. Facet geslepen. Afmeting: H 10 - 20 cm. In redelijke staat.
Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....
Antieke Jugendstil glazen vaas met paars/groen irisatie effect. Circa 1900. Loetz? Afmeting: 20,7 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.