Mahoniehout-kleurige Engelse-stijl eethoek met vier stoelen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Tafel met verlengbaar blad. Afmeting: 87 x 45 x 50 cm./ 77 x 155 x 20 cm./ 77 x 200 x 20 cm. In goede s...
Spiegel. Louis Philippe. Circa 1880. Lijst van mahoniehout. Afmeting: H 128 x B 60 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.
Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagiere bijzettafel met floraal intarsia en verguld messing beslag. Circa 1860. Afmeting: 81 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.
Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.