Bisquit porseleinen pagode figuur met bewegend hoofd en hand. Circa 1880. Beschadiging aan de achterzijde. Afmeting: 22 x 19 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. Minimale chip. In goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels in lijst. Haven afbeelding. Enkele chips. Afmeting: H 39 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Eén bord met lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Duitse Dresden porseleinen Foo-hond met gouden halsband. Genummerd C.62671. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans fayence schaal met Romeins figuur met lyra en Korinthische zuil. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.
Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen chocolade-schenkkan met floraal decor. Marcolini. Tuit voorzien van messing. Restauraties. Afmeting: 18 x 25 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: mokka-kan, schaal, twee roomkannen, sauciere, vier petit four schalen, vier grote borden, vier kleine borde...
Duits porseleinen Meissen deelservies met decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, zes kop en schotels, vaas, tablet, zes gebaksborden. Minimale chip mogelijk. A...
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...