Grote Hollandse Makkumer polychroom fayence wandschotel. 75 Jaar Rabobank. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence papborden met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder andere bodemmerken. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse fayence natfruit-schaal (vergiet). Met floraal decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Tichelaar Makkum cachépot met chinoiserie/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 23,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Delftse fayence tafellamp met messing en floraal decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Delftse fayence borden met floraal (chinoiserie) decor. Gemerkt met bijl. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse porseleinen theebussen. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse-stijl. Met landschap/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica wandplaquette met Athene. Circa 1880. Rocaille gelijmd. Merkteken + nr. 1329. Afmeting: 43 x 32 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek polychroom majolica. 1900 - 1920. 1x grote schenkkan. 1x hang-bloempot. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.
Belgisch Art Deco aardewerken theeservies. Boch Freres. Decor Colombe. Circa 1920. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop/schotels. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta plaquettes met polychromie. Dames + heren portret. Chips rand. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Franse vergulde porseleinen empire kop en schotel met tekst en Russische voorstelling van figuren bij boerderij. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....
Bisquit porseleinen pagode figuur met bewegend hoofd en hand. Jonglerende man. Circa 1880. Afmeting: 25 x 24 x 23 cm. In goede staat.
Bisquit porseleinen pagode figuur met bewegend hoofd en hand. Circa 1880. Beschadiging aan de achterzijde. Afmeting: 22 x 19 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Eén bord met lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans fayence schaal met Romeins figuur met lyra en Korinthische zuil. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen chocolade-schenkkan met floraal decor. Marcolini. Tuit voorzien van messing. Restauraties. Afmeting: 18 x 25 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: mokka-kan, schaal, twee roomkannen, sauciere, vier petit four schalen, vier grote borden, vier kleine borde...
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...