Groot lot oud Hollands keramiek. Divers. Onder andere; oud Delft, Societe Ceramique lampet stel. Enkele chips. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Vier zeldzame antieke Hollandse polychroom platelen herinneringsborden. WO I. 1914 - 1918. Ivora Gouda. Afmeting: Ø 19 - 28 cm. In goede staat.
Wedgwood of Etruria keramieken servies. Creme-kleurig met floraal reliëf decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, drie terrines, diverse borden en schotels. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede...
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Jugendstil theeservies. Gemerkt PL/S modern. Circa 1915. Paulus Porcelain Heemskerk. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, elf kop + schotels + bonbonschaal. Twee kopjes haarlijn, r...
Grote porseleinen plaquette. Paardenhoofd. Circa 1900. Handgeschilderd. F. Scherf 1996. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen dekselvaas met floraal decor en houten hocker. Afmeting: 104 x 40 cm. In goede staat.
Drie Herend porseleinen bloempotten met rose/floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met afbeelding van gele vogel in vogelkooi. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tegeltableau's. 1x Driemaster 'De Hoop', 6-pas, circa 1900, vier tegels gescheurd. 1x Laatse avondmaal, mangaan-kleurig, 19e eeuw, één tegel chip, één tegel poging tot restaurat...
Grote Hollandse Makkumer polychroom fayence wandschotel. 75 Jaar Rabobank. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts polychrome kaststel met landschap decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Tichelaar Makkum cachépot met chinoiserie/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 23,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse-stijl. Met landschap/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica wandplaquette met Athene. Circa 1880. Rocaille gelijmd. Merkteken + nr. 1329. Afmeting: 43 x 32 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Holland. Met riviergezicht naar schilderij 18e eeuw. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In matige staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.