Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung, Kang Xi. Twee maal haarlijnen + enkele minimale chip. Afmeting: Ø 9,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen encre de Chine kom. 18e Eeuw. Met Europeanen decor. Twee professionele chip restauraties. Afmeting: H 6,4 - Ø 13,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ruiters te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren stop. Vier tekens bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.