Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijf Chinese schotels, Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose kom Ø 15,9 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin van jadeïte, H 35 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung, Kang Xi. Twee maal haarlijnen + enkele minimale chip. Afmeting: Ø 9,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen encre de Chine kom. 18e Eeuw. Met Europeanen decor. Twee professionele chip restauraties. Afmeting: H 6,4 - Ø 13,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 31 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Arita kan, H 28 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Kang Xi Ø 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 20 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,2 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ruiters te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Vijf Chinese Kang Xi schotels
Resultaat: 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met zilveren stop
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren stop. Vier tekens bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.