W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
A.J. Oudshoorn. 1877 - 1930. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Hollands wintergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.
Albert J. Temming. 1942 - . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Herman Johannes van der Weele. 1852 - 1930. Boer met ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Stal interieur met koe en kip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33,5 x B 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Kersen en Romeins glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester. 1844 - 1936. Winters landschap met gezicht op dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
J. van Blok. 19e Eeuw. Figuren voor kerk bij bedelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Zonnig landschap met hooimijten, paardenspan en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34,5 x B 24 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 19e Eeuw. Hollandse School. Zeegezicht met figuren op schip en windmolen. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.
Nicole Laceur. 1967. Bloementuin met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 14/200. Naakte vrouw met kat en duif. Litho op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Mary Conett. Circa 1900. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 14 cm. In goede staat.
Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
A. Eland. 1884 - 1948. Indonesisch landschap met rijstvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Servais. '70. Belgische School. Stilleven met bloemvaas en glazen fles. Olieverf op linnen omstreeks 1970.. Afmeting: H 83 x B 66 cm. In goede staat.
L. Hasen. 20e Eeuw. Romantisch landschap met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met vossenjacht, ruiters en jachthonden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Gemengde techniek collage. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Vijf diverse zeefdrukken Bob Kemper '91. 1936 - . Gelimiteerde oplage. Abstracte figuratieve composities. Afmeting: H 11 x B 11 cm. In goede staat. Zeefdruk op papier. In goede staat.
G. Funites Hidalgo. Spaanse School. Twee surrealistische naakte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting:H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Julius van de Sande Bakhuyzen. Hollands landschap met herders en vee. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Spaanse School. 20e Eeuw. Verso Gesigneerd. Gesluierde Oriëntaalse danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61x B 50 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Miniatuur damesportret in messing lijst. Door Ido Salzolari? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.