W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
A.J. Oudshoorn. 1877 - 1930. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Hollands wintergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.
Albert J. Temming. 1942 - . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Johannes van der Weele. 1852 - 1930. Boer met ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Stal interieur met koe en kip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33,5 x B 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Kersen en Romeins glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester. 1844 - 1936. Winters landschap met gezicht op dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
J. van Blok. 19e Eeuw. Figuren voor kerk bij bedelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Zonnig landschap met hooimijten, paardenspan en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34,5 x B 24 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.
Nicole Laceur. 1967. Bloementuin met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.