Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Henk Schuring, Abstracte compositie 1093
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor 1094
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 360 EUR
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap 1095
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Johan Rockx, Rotterdamse kade 1096
Johan Rockx, Rotterdamse kade

Resultaat:

450 EUR

Henry Schouten, Landschap met koeien 1097
Henry Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Geo Poggenbeek, Stilleven gemberpot met bloemen 1098
Geo Poggenbeek, Stilleven gemberpot met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Monogram M., Landschap met koeien 1099
Monogram M., Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap 1102
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR
J. Martin, Italiaans landschap 1103
J. Martin, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren 1104
Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 300 EUR
E. Carrington, Liggende naakte vrouw aan waterkant 1105
E. Carrington, Liggende naakte vrouw aan waterkant
Startprijs 180 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1106
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht 1107
Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht

Resultaat:

300 EUR

Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren 1108
Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
A.J. Oudshoorn, Boten op zee 1109
A.J. Oudshoorn, Boten op zee

Resultaat:

250 EUR

Aad de Haas, 20x Linoleumsneden 1110
Aad de Haas, 20x Linoleumsneden
Startprijs 350 EUR
S. Jonker, Haan met kip 1112
S. Jonker, Haan met kip
Startprijs 100 EUR
H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant 1113
H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 240 EUR
5x Charles Henri Pille, Soldaten 1114
5x Charles Henri Pille, Soldaten
Startprijs 300 EUR
Verkocht
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1115
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

Resultaat:

120 EUR

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret 1117
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen 1118
H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen

Resultaat:

350 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1119
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR
Verkocht
J. van Delden, Rotterdamse haven met schepen 1121
J. van Delden, Rotterdamse haven met schepen

Resultaat:

250 EUR