van Dulmen Krumpelman. 1887 - 1987. Heide of duingezicht. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 31/200. Mogelijk nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 89 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Frans Oerder. 1867 - 1944. Bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret van koningin Wilhelmina op jonge leeftijd, rond 1900. Met zeldzame Zeeuwse lijst, met Zeeuwse knopen en gemodelleerde muntstukken. Circa 1900. Schilderij behoeft minimale restaur...
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.