Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Alphons Freijmuth, Animal 1388
Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Drie Engelse reproducties, Vossenjacht 1380
Drie Engelse reproducties, Vossenjacht

Resultaat:

70 EUR

Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren 1377
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Startprijs 60 EUR
Nenad Karpov, Winters landschap 1374
Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
W.J. Rangé, Schelpenvissers 1371
W.J. Rangé, Schelpenvissers

Resultaat:

60 EUR

O. Köster, Landschap met dorp 1368
O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bruinsma, Wintergezicht 1360
Bruinsma, Wintergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij 1357
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water 1354
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
M. v.d. Werff, Boeren interieur met moeder en kind 1351
M. v.d. Werff, Boeren interieur met moeder en kind

Resultaat:

80 EUR

P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats 1348
P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem 1340
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Boerin bij boerderij 1337
Ongesigneerd, Boerin bij boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Anton Muller, Landschap met visser 1334
Anton Muller, Landschap met visser

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis 1331
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis

Resultaat:

50 EUR

Ongesigneerd, Stijl van Groninger Ploeg 1328
Ongesigneerd, Stijl van Groninger Ploeg
Startprijs 130 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw 1325
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Spaanse School, Gesluierde Oriëntaalse danseres 1317
Spaanse School, Gesluierde Oriëntaalse danseres

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Waterman, Bosgezicht met boswerkers 1314
Waterman, Bosgezicht met boswerkers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Anton Beek, Landschap met boerderij 1311
Anton Beek, Landschap met boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. v.d. Sande Bakhuyzen, Hollands landschap 1308
J. v.d. Sande Bakhuyzen, Hollands landschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vivari Ferenc, Boerin bij boerderij en fruitboom 1305
Vivari Ferenc, Boerin bij boerderij en fruitboom

Resultaat:

80 EUR

J. Vervloet, Promenade Lucerne 1297
J. Vervloet, Promenade Lucerne
Startprijs 80 EUR
Eola Sutherland, Wintergezicht 1294
Eola Sutherland, Wintergezicht
Startprijs 100 EUR
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens 1291
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens
Startprijs 90 EUR
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht 1288
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 200 EUR
J. Dooijewaard, Stadsgezicht San Sebastian (Spanje) 1285
J. Dooijewaard, Stadsgezicht San Sebastian (Spanje)
Startprijs 100 EUR
Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking 1277
Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip 1274
Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Paul Auguste Perrelet, Zwitsers berglandschap 1271
Paul Auguste Perrelet, Zwitsers berglandschap

Resultaat:

70 EUR

J. Plank, Figuur te paard 1268
J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR
H.M. Woudstra, Kermis met figuren 1265
H.M. Woudstra, Kermis met figuren
Startprijs 190 EUR
Verkocht
L. Hasen, Romantisch landschap 1254
L. Hasen, Romantisch landschap

Resultaat:

160 EUR

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien 1251
Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien
Startprijs 150 EUR
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat 1248
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

Resultaat:

45 EUR

H.C. Kranenburg, Plaggenhut met boerin en kippen 1242
H.C. Kranenburg, Plaggenhut met boerin en kippen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen 1234
J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen

Resultaat:

180 EUR

Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp 1231
Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Anton Funke, Vaas met rozen 1228
Anton Funke, Vaas met rozen

Resultaat:

150 EUR

Seine, Hollands coulissen landschap 1225
Seine, Hollands coulissen landschap
Startprijs 100 EUR
Henk Leurs, Riviergezicht met boer en hooimijten 1222
Henk Leurs, Riviergezicht met boer en hooimijten
Startprijs 150 EUR
Ganti? Feest met de god Hanuman 1214
Ganti? Feest met de god Hanuman
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame 1211
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 70 EUR
Verkocht
H. Moerkerk, Café Schiller Rotterdam 1208
H. Moerkerk, Café Schiller Rotterdam

Resultaat:

375 EUR

Hollandse School, Twee cupido's met pijl en boog 1205
Hollandse School, Twee cupido's met pijl en boog
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Hooimijten 1202
Evert Rabbers, Hooimijten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Servais, Stilleven met bloemvaas en glazen fles 1194
Servais, Stilleven met bloemvaas en glazen fles

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Monogram W.v.W., Portret oude boeren vrouw 1191
Monogram W.v.W., Portret oude boeren vrouw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met kraag 1188
Ongesigneerd, Vrouw met kraag

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm 1185
Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm

Resultaat:

500 EUR

Albert Wessels, Duits landschap met dorp 1182
Albert Wessels, Duits landschap met dorp
Startprijs 90 EUR
Jan Nolte, Boerderij in Overijssel 1179
Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram 1171
J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram

Resultaat:

325 EUR

Willem Cornelis Rip, Melktijd 1168
Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 390 EUR
Piet Flint, Stilleven 1165
Piet Flint, Stilleven
Startprijs 150 EUR
A. Joustra. Friese platbodems 1162
A. Joustra. Friese platbodems
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Havengezicht 1159
Onduidelijk, Havengezicht

Resultaat:

100 EUR

A. Wouters, Stilleven 1151
A. Wouters, Stilleven
Startprijs 150 EUR
Daniels, Figuren op het strand 1148
Daniels, Figuren op het strand
Startprijs 160 EUR
Verkocht
E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht 1145
E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F. de Wit, Landschap met korenschoven 1142
F. de Wit, Landschap met korenschoven

Resultaat:

60 EUR

J.A. Bakhuizen, Grachtgezicht Amsterdam 1139
J.A. Bakhuizen, Grachtgezicht Amsterdam
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Twee figuren bij boerenhuis 1131
Onduidelijk, Twee figuren bij boerenhuis

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar 1128
Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
N. Laceur, Bloementuin 1125
N. Laceur, Bloementuin

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg 1122
Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg

Resultaat:

180 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1119
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR
Verkocht
John Bevort, Hollands wintergezicht met molen 1111
John Bevort, Hollands wintergezicht met molen

Resultaat:

250 EUR

Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren 1108
Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren
Startprijs 300 EUR
E. Carrington, Liggende naakte vrouw aan waterkant 1105
E. Carrington, Liggende naakte vrouw aan waterkant
Startprijs 180 EUR
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap 1102
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR
Monogram M., Landschap met koeien 1099
Monogram M., Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Johan Rockx, Rotterdamse kade 1096
Johan Rockx, Rotterdamse kade

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl 1088
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

325 EUR

Evert Rabbers, Boer met ezel 1085
Evert Rabbers, Boer met ezel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Rida, Stadsgezicht Parijs 1082
Rida, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

70 EUR

G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen 1079
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen
Startprijs 450 EUR
Eugene Brands, Fruitschaal 1076
Eugene Brands, Fruitschaal
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging 1068
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR
Verkocht
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht 1065
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht

Resultaat:

550 EUR

Keith Haring, Figuren voorstelling 1062
Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1059
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1056
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR
Carl Deiker, Korhoenders 1048
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
Verkocht
W. de Kok, Veemarkt 1045
W. de Kok, Veemarkt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pierre Alechinsky, Espionne 1042
Pierre Alechinsky, Espionne

Resultaat:

425 EUR

Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1039
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd, Biggen in het gras 1036
Ongesigneerd, Biggen in het gras
Startprijs 100 EUR
Frans Oerder, Bloemen op tafel 1028
Frans Oerder, Bloemen op tafel
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier 1025
Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier

Resultaat:

850 EUR

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel 1019
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen 1016
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht 1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Resultaat:

500 EUR