Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Man met pijp
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Mogelijk Petrus Stavernus, of omgeving van. 1634 - 1654. Man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Pierre Desches? Roddelende figuren in café
Startprijs 900 EUR

Pierre Desches? Circa 1890. Franse School? Roddelende figuren in café. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom
Startprijs 800 EUR

W.J.J. Nuijen, 1834. 1813 - 1839. Meisje met kruik bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Schäfer? Circa 1900. Zes figuren in beweging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.

W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur
Startprijs 800 EUR

W.J. Bogaard. 1842 - 1888. Duingezicht met paardenkar en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR

Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Monogram K, Handwerkende vrouw in Larens interieur
Startprijs 700 EUR

Monogram K. Toegeschreven aan Hein Kever. 1854 - 1922. Handwerkende vrouw in Larens interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startprijs 700 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk
Startprijs 680 EUR

Johannes Huygens. 1833 - 1910. Gezicht op Katwijk, met bomschuiten en figuren. Olieverf op (karton) paneel. Restauraties. Afmeting: H 27 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

Henry Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 650 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startprijs 600 EUR

Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.

Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.

H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Startprijs 600 EUR

H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 600 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.

Hollandse School, Twee cupido's met pijl en boog
Startprijs 500 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Twee cupido's met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR

Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, de Peel
Startprijs 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels
Startprijs 450 EUR

Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 450 EUR

Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen
Startprijs 450 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands riviergezicht met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Kijken
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startprijs 400 EUR

Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

J.A. Bakhuizen, Grachtgezicht Amsterdam
Startprijs 400 EUR

J.A. Bakhuizen. 1938. Grachtgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR

W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.

Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 390 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 360 EUR

Tom Wesselman. Nr. 118/199. Mogelijke nadruk, met watermerk. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR

Keith Haring. Nr. 31/200. Mogelijk nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 89 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startprijs 350 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 350 EUR

Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Meisje bij parasol op strand
Startprijs 350 EUR

Chris van Dijk 1952-. 21e Eeuw. Meisje bij parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

E. Pasini, Oosters zeegezicht
Startprijs 350 EUR

E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Aad de Haas, 20x Linoleumsneden
Startprijs 350 EUR

Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...

D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startprijs 350 EUR

D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.

A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht
Startprijs 350 EUR

A.P. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht Vrijthof Maastricht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 320 EUR

Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin
Startprijs 300 EUR

Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met vee, herder en ruïne
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

5x Charles Henri Pille, Soldaten
Startprijs 300 EUR

5x Charles Henri Pille. 1844 - 1897. Tekeningen met soldaten. Eén beschadigd. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 24 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met schaatsende figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

J. Martin, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR

J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startprijs 300 EUR

Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Piet Coldewey, Stilleven
Startprijs 300 EUR

Piet Coldewey. 1877 - 1962. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Schapen
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Landschap met herder en schapen
Startprijs 300 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren met paarden
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

Arie Wassenburg, Winters stadsgezicht met woonark
Startprijs 280 EUR

Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Naakte dame
Startprijs 280 EUR

Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.

Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 250 EUR

Willem Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vele schepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 74 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 250 EUR

J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

P. de Regt, Landschap met sloot en ophaalbrug
Startprijs 250 EUR

Pieter de Regt. Landschap met sloot en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

11x Niki Saint Phalle, Lithografieën
Startprijs 250 EUR

Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...

H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR

Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR

Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting:H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.

H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 240 EUR

H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C. Schermer, Paardenmarkt
Startprijs 240 EUR

C. Schermer. 1824 - 1915. Paardenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 220 EUR

Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Jerre Hakse, Verrijzenis
Startprijs 200 EUR

Jerre Hakse, '80. 1937. Verrijzenis. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 37 cm. In goede staat.

Jerre Hakse, Ontwaken
Startprijs 200 EUR

Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Heilige stoel
Startprijs 200 EUR

Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Abstract
Startprijs 200 EUR

Gerriet Postma, '99. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.

P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR

P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 200 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people'
Startprijs 200 EUR

Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.

F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 200 EUR

Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Oostenrijks berglandschap
Startprijs 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Oostenrijks berglandschap met rivier en wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.

Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen
Startprijs 200 EUR

Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startprijs 200 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis
Startprijs 200 EUR

Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, La Femme au kimono
Startprijs 200 EUR

Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

Monogram M., Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR

Monogram M. Circa 1900. Hollandse School. Haagse School. Landschap met koeien in de stijl van Willem Maris. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer met ezel
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Fruitschaal
Startprijs 200 EUR

Eugene Brands. '88. 1913 - 2002. Nr. 96/250. Fruitschaal (1988). Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 66 cm. In goede staat.

Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Startprijs 200 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.

Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Startprijs 200 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. '87. Nr. 297/300. Blauwe naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Corneille, Le Cuijero et bon cheval
Startprijs 200 EUR

Guillaume Corneille. '92. Epreuve d' artiste 5/50. Le Cuijero et bon cheval. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 52 cm. In goede staat.