Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Man met pijp 1089
Ongesigneerd, Man met pijp
Startprijs 1.000 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1008
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR
Pierre Desches? Roddelende figuren in café 1040
Pierre Desches? Roddelende figuren in café
Startprijs 900 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1053
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1041
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree 1014
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 850 EUR
W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom 1071
W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom
Startprijs 800 EUR
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging 1068
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR
W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur 1035
W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur
Startprijs 800 EUR
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR
Monogram K, Handwerkende vrouw in Larens interieur 1154
Monogram K, Handwerkende vrouw in Larens interieur
Startprijs 700 EUR
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1006
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startprijs 700 EUR
Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk 1032
Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk
Startprijs 680 EUR
Henry Schouten, Landschap met koeien 1097
Henry Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 650 EUR
Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking 1277
Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startprijs 600 EUR
Carl Deiker, Korhoenders 1048
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht 1027
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Startprijs 600 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1015
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 600 EUR
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden 1283
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR
Hollandse School, Twee cupido's met pijl en boog 1205
Hollandse School, Twee cupido's met pijl en boog
Startprijs 500 EUR
Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1039
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR
A.J. Zwart, de Peel 1010
A.J. Zwart, de Peel
Startprijs 500 EUR
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels 1318
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels
Startprijs 450 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie 1164
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 450 EUR
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen 1079
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen
Startprijs 450 EUR
Alphons Freijmuth, Kijken 1389
Alphons Freijmuth, Kijken
Startprijs 400 EUR
Alphons Freijmuth, Animal 1388
Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap 1289
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten 1190
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1175
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR
J.A. Bakhuizen, Grachtgezicht Amsterdam 1139
J.A. Bakhuizen, Grachtgezicht Amsterdam
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap 1102
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1067
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1056
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1054
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Startprijs 400 EUR
Willem Cornelis Rip, Melktijd 1168
Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 390 EUR
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed 1090
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor 1094
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 360 EUR
Keith Haring, Figuren voorstelling 1062
Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR
Henk Lassche, Ballade van het achterland 1395
Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startprijs 350 EUR
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij 1344
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 350 EUR
Chris van Dijk, Meisje bij parasol op strand 1187
Chris van Dijk, Meisje bij parasol op strand
Startprijs 350 EUR
E. Pasini, Oosters zeegezicht 1129
E. Pasini, Oosters zeegezicht
Startprijs 350 EUR
Aad de Haas, 20x Linoleumsneden 1110
Aad de Haas, 20x Linoleumsneden
Startprijs 350 EUR
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap 1095
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startprijs 350 EUR
A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht 1078
A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht
Startprijs 350 EUR
Emile Viegers, Bloempot met amarylis 1195
Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 320 EUR
2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin 1201
2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Abstracte compositie 1199
Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR
Onduid. gesig., Landschap met vee, herder en ruïne 1174
Onduid. gesig., Landschap met vee, herder en ruïne
Startprijs 300 EUR
5x Charles Henri Pille, Soldaten 1114
5x Charles Henri Pille, Soldaten
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren 1108
Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren
Startprijs 300 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren 1104
Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 300 EUR
J. Martin, Italiaans landschap 1103
J. Martin, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR
Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter 1066
Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startprijs 300 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1063
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Startprijs 300 EUR
Piet Coldewey, Stilleven 1058
Piet Coldewey, Stilleven
Startprijs 300 EUR
C. Verschuur, Schapen 1031
C. Verschuur, Schapen
Startprijs 300 EUR
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht 1030
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 300 EUR
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen 1024
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen
Startprijs 300 EUR
Gesigneerd, Figuren met paarden 1021
Gesigneerd, Figuren met paarden
Startprijs 300 EUR
Arie Wassenburg, Winters stadsgezicht met woonark 1173
Arie Wassenburg, Winters stadsgezicht met woonark
Startprijs 280 EUR
Onduidelijk, Naakte dame 1144
Onduidelijk, Naakte dame
Startprijs 280 EUR
Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen 1259
Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten 1207
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten
Startprijs 250 EUR
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1193
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 250 EUR
P. de Regt, Landschap met sloot en ophaalbrug 1186
P. de Regt, Landschap met sloot en ophaalbrug
Startprijs 250 EUR
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën 1176
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën
Startprijs 250 EUR
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin 1050
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1026
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR
H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant 1113
H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 240 EUR
C. Schermer, Paardenmarkt 1072
C. Schermer, Paardenmarkt
Startprijs 240 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1033
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 220 EUR
Jerre Hakse, Verrijzenis 1397
Jerre Hakse, Verrijzenis
Startprijs 200 EUR
Jerre Hakse, Ontwaken 1396
Jerre Hakse, Ontwaken
Startprijs 200 EUR
Gerriet Postma, Heilige stoel 1393
Gerriet Postma, Heilige stoel
Startprijs 200 EUR
Gerriet Postma, Abstract 1391
Gerriet Postma, Abstract
Startprijs 200 EUR
P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats 1348
P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR
Hugo Berten, Bloemstilleven 1307
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 200 EUR
Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people' 1303
Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people'
Startprijs 200 EUR
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht 1288
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 200 EUR
Jan Ouwersloot, Oostenrijks berglandschap 1263
Jan Ouwersloot, Oostenrijks berglandschap
Startprijs 200 EUR
Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen 1260
Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen
Startprijs 200 EUR
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam 1235
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis 1155
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis
Startprijs 200 EUR
Guillaume Corneille, La Femme au kimono 1126
Guillaume Corneille, La Femme au kimono
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1106
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 200 EUR
Monogram M., Landschap met koeien 1099
Monogram M., Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie 1093
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Boer met ezel 1085
Evert Rabbers, Boer met ezel
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es 1081
Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 200 EUR
Herman Bogman, Stadsgezicht 1077
Herman Bogman, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
Eugene Brands, Fruitschaal 1076
Eugene Brands, Fruitschaal
Startprijs 200 EUR
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1061
Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Startprijs 200 EUR
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif 1052
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Startprijs 200 EUR
Corneille, Le Cuijero et bon cheval 1051
Corneille, Le Cuijero et bon cheval
Startprijs 200 EUR